Beylikdüzü Özel Yasemin Anaokulu - İletişim Bilgileri - Beylikdüzü - İstanbul

Beylikdüzü Özel Yasemin Anaokulu

Barış Mah. Eğitim Vadisi Bulvarı Gülka Villaları No: 18 Beylikdüzü - İstanbul Bu firma 13 defa görüntülenmiştir! Beylikdüzü / İstanbul
Firma Adı: Beylikdüzü Özel Yasemin Anaokulu Telefon Numarası: 0212 871 44 89 GSM Numarası: 0541 508 46 86 E-Posta Adresi: iletisim@beylikduzuyaseminanaokulu.com İnternet Adresi: www.beylikduzuyaseminanaokulu.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

Özel Beylikdüzü Yasemin Anaokulu
230 m2 bahçe içinde, 3 katlı yüzme havuzlu bir villada hizmet veren Özel Beylikdüzü Yasemin Anaokulu, 3-6 yaş grubu çocuklarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek fiziksel bir ortam içinde faaliyet göstermektedir.

Okul öncesi eğitimine gönül vermiş, şefkatli, çocuk gelişimi alanında eğitim almış, deneyimli bir kadro ile hizmet veren Özel Beylikdüzü Yasemin Anaokulu`nda mutlu çocuk yetiştirmek ilk amacımızdır.

Tam gün eğitim verilen okulumuzda 3 yaş, 4 yaş ve 5-6 yaş olmak üzere 3 sınıf bulunmaktadır. Okulumuzda 1 müdür, 1 psikolog, 1 İngilizce öğretmeni, 3 sınıf öğretmeni, 4 yardımcı öğretmen, 1 ahlak öğretmeni, 1 temizlik görevlisi ve 1 aşçı görev yapmaktadır.

Özel Beylikdüzü Yasemin Anaokulu, eğitimde maksimum kalitenin, sevgi ve coşku dolu bir ortamın sağlandığı, modern bir kurum olarak sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyar.


Yorum Ekle