Soft Play Kids - İletişim Bilgileri - Yenimahalle - Ankara

Soft Play Kids

Örnek Sanayi Sitesi 1263 Sokak No:22 / A Ostim / Ankara Bu firma 72 defa görüntülenmiştir! Yenimahalle / Ankara
Firma Adı: Soft Play Kids Telefon Numarası: 0312 255 41 77 Faks Numarası: 0536 637 65 65 E-Posta Adresi: info@softplaykids.com İnternet Adresi: www.softplaykids.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

SOFTPLAYKIDS markası Elit İmalat San.Tic.Ltd.Şti nin Çocuk oyun grubu markasıdır.
ELİT İmalat. San. Tic. Ltd. Şti. 1992 yılında Ankara da OKUL EĞİTİM ARAÇLARI üretmi imalatına başlamış olup, yıllarca başta UNICEF olmak üzere yurt içinde ve dışından gelen siparişlerin üretimini yaparak teslim etmiştir. Devamlı eğitimin için de olan firma, kurucusunun öğretmen kökenli olması nedeniyle anaokulundan üniversiteye kadar her kademe eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu ürünlerin İmalatını yapmıştır.Bu ihtiyaçlardan biride son zamanlarda dünyada ilgi gören SOFTPLAY grubu oyun sistemleridir. Firma bu ürünlerin imalatını da yapmaktadır. Çocuklarımızın Fiziksel ve zihinsel gelişmelerine katkıda bulunmak için de 30 yıllık bir birikim ve tecrübelerini yeni anlayışla bünyesinde bulunan Görsel eğitim fakültesi mezunu elemanı ve iç mimar elemanları ile sisteme önceden özel olarak yapılacak işin bilgisayarda çizimleri 3D olarak yapılarak planlama yapılır. Zaman kaybı önlenerek maliyetler çıkartılarak gerçekçi fiyat oluşturulur.
Firmamız Çocuk parkları, Top havuzu, Trambolinlerin tasarım ve üretiminde geliştirdiği verimli sistemler sayesinde en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunar. Alanında usta teknik kadrolarımız her an sizlerin yanınızda olup, hizmet verebilmek için çalışır.

Tüm ürünlerimiz ISO 9001-2008 certificalı olup, ürünlerimiz 2 yıl garantimiz altında olup yıllarca sizlere hizmet etmeleri için üretilirler ve hizmete sunulurlar.

Sizin fikir ve görüşleriniz bizim için çok önem arz etmektedir.


Yorum Ekle