Tanış Elektronik

Marulcu Mh Erdal Akar Sk. 4 / 1B Afyon / Merkez Bu firma 850 defa görüntülenmiştir! Merkez / Afyonkarahisar
Firma Adı: Tanış Elektronik Telefon Numarası: 05537715453 GSM Numarası: 05537715453 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: afyontaniselektronik.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Günümüz dünyasında gelişen teknolojinin bizlere sunduğu katkıların başında gelen ve her insanın mutlak ihtiyaç duyduğu güvenlik gereksinimini karşılayan ürün ve sistemler için başvurabileceğiniz en doğru adres olarak müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Çok geniş bir hizmet yelpazesi ile güzel şehrimiz Afyon Elektronik ürün ve sistem hizmeti sunan firmamız her türlü elektronik ve güvenlik parça ve sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olarak her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz. Volt güvenlik ve elektronik sistemleri olarak yıllardır bu alanda çalışmanın bize kattığı tecrübe ve yılların eskitemediği müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesi sayesinde yaptığımız her iş için aldığımız olumlu geri dönüşler bizleri memnun etmektedir. Profesyonel ekibimizin alanında uzman mühendislik ve montaj elemanlarının sunduğu servisi tercih ederek insanın neredeyse en önemli ihtiyacı olarak kabul gören güvenlik gereksiniminde en doğru tercihi yapmış olacaksınız.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Uydu Tamiri

Çanak Kurulum-Montaj

Kamera SistemleriYorum Ekle