Tera Elektronik

2033 Cad. No:5,5, D:1, 06930 Bu firma 137 defa görüntülenmiştir! Sincan / Ankara
Firma Adı: Tera Elektronik Telefon Numarası: 03124449352 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: teratr.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

TERA ELEKTRONİK, 27 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektöründe göstermiş olduğu başarılı ilerleme ile sektörün eksik parçasını tamamlayarak bu günkü konumuna gelmiştir. Oluşturduğu markaları ile farklılık anlayışını bir ilke edinmiş olan Tera Elektronik, daha iddialı bir konuma gelmeyi ve her kulvarda bir önceki konumunu daha ileriye taşımayı hedefleyerek, sektörde yenilikçi, kaliteli duruşu ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bayi kanallarında bulunan seslendirme, proje, elektronik, güvenlik, elektrik ve mühendislik firmalarını destekleyerek, kaliteli ve güvenilir duruşu ile sektörü daha ileri taşımayı kendine görev edinmiş, hedef çıtasını bir sonraki adım için yükseltmiştir.

Bünyesinde bulundurduğu STI, MITO, EMAR, BEKRL, POWERSOFT, BARIX, BOSCH, MAG, KRAMER, MAD, HK AUDIO, PEAVEY, ODO, AUDIO FOCUS, MARCONI, DISCO, STARAY ve US markaları ile sektöründe 2500'ü aşkın ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. TERA ELEKTRONİK donanımlı teknik servis hizmeti ile sektörde servis anlayışına yeni bir boyut kazandırmıştır. Özel projelerde montaj, teknik eleman, projelendirme ve devreye alma konularında müşterilerine destek vererek, sektöründeki ayrıcalıklı noktasını göz önüne çıkarmaktadır.

TERA ELEKTRONİK, daima sektöre yenilikler getirerek, sektördeki rakiplerin kendisini takip etmesini sağlamayı başarmış ve sektörde lider firma olma yolunda daima ilerlemeyi hedeflemiş bir firmadır.Yorum Ekle