Can Elektrik

Mehmet Akif Ersoy Mah, Cengiz Topel Cd. No:101 / B, 34400 Kâğıthane / İstanbul Bu firma 547 defa görüntülenmiştir! Kağıthane / İstanbul
Firma Adı: Can Elektrik Telefon Numarası: 05399251607 GSM Numarası: 05399251607 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: istanbulelektriktamir.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş, uzmanlaşmış teknik ekibi ile siz değerli müşterilerimize; İstanbul’un bütün bölgelerinde 7 gün 24 saat hizmet etmekteyiz.
Çalışma disiplinimizde müşterilerin karşılaştığı sorunlara anında çözüm üretmek birinci ilkemizdir. Evinizde ya da iş yerinizde karşılaştığınız elektrik arızasını sonuca ulaştırana kadar durmayan, işini bilen elektrik ustalarımız siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.
Karşılaştığınız problemleri çözmek için gerekli olan elektrik, elektronik ekipmanlarımız her bütçeye uygun olacak şekilde şirketimizde mevcuttur. Can elektrik , her bütçeye uygun olacak şekilde çalışmayı ilke edinmiş bir firmadır.
Can elektrik olarak müşterilerimizin zamanlarının kıymetli olduğunun farkındayız ve hızlı ulaşım sağlamayı amaçlamaktayız. Bunun İçin İstanbul ‘ un farklı bölgelerinde çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Bu yüzden her bölgeden bizlere ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin ilk online elektrik servis hizmeti sunan firması olmaktan gurur duyuyoruz.Yorum Ekle