İstanbul Sensörler Algılayıcı Cihazlar Ve End. Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Şerifali, Hey Plaza, Şerifali Şerifali Mahallesi, Emin Sk. No : 51 / 5, Dudullu Osb / Ümraniye / İstanbul Bu firma 536 defa görüntülenmiştir! Ümraniye / İstanbul
Firma Adı: İstanbul Sensörler Algılayıcı Cihazlar Ve End. Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. Telefon Numarası: 02165203150 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://istanbulsensorler.com.tr/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Istanbul Sensörler Algılayıcı Cihazlar'ın (ISAC) Kuruluşu 2009 şimdi dayanmaktadır. Profesyonel ekibiyle birlikte sektördeki önemli firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Panasonic'in Türkiye temsilciliği ve diğer bayilikleri ile birlikte fabrika otomasyonu çözümleri alanında hizmet veren tecrübeli müşterileri ile paylaşan ve müşterilerinden öğrendiğini öğrendiğini öğrendiğini elde edin.

Profesyonel ekibi ile birlikte doğru çözümler sunmaya devam eden ve Merkezi İstanbul'da bulunan firmamızın Bursa, İzmir ve Gebze'de bulunmaktadır. Endüstrinin yoğun olduğu tüm bölümde ise Satış Mühendisleri ile daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Panasonic, Omron, Honeywell, Telemecanique, Weidmüller, Elesa+Ganter ürünleri satan, ağırlıkla pazarda sensör kategorisinde pazar lideridir.


Yorum Ekle