Lambavar

İkitelli Osb. Çevre Sanayi Sitesi 8. Blok No: 8 - 10 - 12 Başakşehir / İstanbul - Türkiye Bu firma 465 defa görüntülenmiştir! Başakşehir / İstanbul
Firma Adı: Lambavar Telefon Numarası: 02124862044 GSM Numarası: 02124862044 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: lambavar.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

İnsanlık ateşi kontrol altına aldığı ilk gün aydınlama isteği başladı. Sırasıyla meşale ile başlayan gelişim süreci sonrasında yerini yağ lambaları ile ilerledi. Elektriğin icadıyla birlikte Thomas Edison ampulün icadı, bu konunun gelişim sürecinde önemli bir yer tuttu. 1962 yılında ise ilk diode light keşfedildi.

Light- Emitting Diode kısaca biz onu LED olarak hayatımızın içine aldık. Bu güne gelindiğinde LED ler, günlük yaşamımızın hemen hemen her alanda kullanılmaya başladı.

Esnek yapıları ve istenilen forma rahatça girebilmeleri onları endüstrinin vazgeçilmezi kılmaya yetti. Bunların yanı sıra enerji tasarruflu olması da ledin bir diğer tercih sebebi olmasına olanak tanıdı.

SONLED olarak, tecrübemizi ve prensiplerimizi bu konuda değerlendirerek 2000 li yılların başlarında ARGE çalışmalarına başladık.

İnsanların ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar değerlendirdik. Tasarımlarımızı şekillendirerek insanların beğenilerine sunduk. Gelişmeleri yakından takip ettik ve bu işi en iyi şekilde yapmaya başladık.

Sizlerin isteklerinden ilham alarak gelişim sürecimize devam ediyoruz. Bugün dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapan bir marka olan SONLED ilkelerinden ödün vermeden en modern tasarımları en teknolojik ürünler ile üretmeye devam ediyor.Yorum Ekle