Yusuf Göçer

Prf. Muammer Aksoy Caddesi No 141 / A Bu firma 842 defa görüntülenmiştir! Merkez / Tunceli
Firma Adı: Yusuf Göçer Telefon Numarası: 05445466954 GSM Numarası: 05445466954 Faks Numarası: 05445466954 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.metasuaritma.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Reverse Osmosis Su Arıtma CihazıUlusal Hijyen Vakfı ‘nın Onayladığı Güvenilir Su Arıtma Cihazı Meta su arıtma
ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı (NSF, bütün parçaları hijyenik özelliğe sahip) tarafından belgelenen malatya su arıtma Su Arıtma Cihazı; içerisinde yer alan Sediment Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, Membarn Filtre ile şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum, toz, kötü koku vs.’den arındırır. Mineralli Karbon Filtre sayesinde de temiz suya musluktan akmadan önce mineral takviyesi yaparak suyu zenginleştirir. pH oranını düzenleyerek, musluk suyunu içme suyuna dönüştürür.
Son Teknoloji Ters Osmoz ile Her zaman Taze Su
Şebeke suyunu temiz, sağlıklı ve lezzetli içme suyu haline getirebilmek için en iyi ve en etkili yöntem Ters Osmoz (reverse osmosis)’dur. Ters Ozmos filtrenin gözenekleri, sadece su moleküllerinin geçebileceği kadar küçüktür. Bu sayede sudaki tüm zararlı kimyasallar, bakteriler, parazitler, virüsler temizlenir. Meta Su Arıtma Cihazı, (ters osmoz) reverse osmos teknolojisi ile temiz, mineral değeri yüksek, sağlıklı suyu, evlerin mutfaklarından içime ya da kullanıma hazır olarak kolayca ulaştırır.
Her Aşamada Kalite ve Hijyen
Meta Su Arıtma Cihazı’nın uzun ömürlü olması, şık tasarımı ve kolay kullanımının dışında kullanılan tüm parçalar kaliteli, dayanıklı ve hijyenik malzemelerden üretilmiştir. Ürünün kalitesi kullanıcı sağlığı için son derece önem taşır Malatya Su Arıtma Cihazı ile şebeke suyunun sağlıklı, içilebilir suya dönüştürülmesi 5 farklı filtreleme sisteminden geçerek sağlanır.
Sediment Ön Filtre, kaba kirleri toplar.
Aktif Karbon Filtre, klor ve diğer gazları tutar, suya berraklık verir.
Blok Karbon Filtre, GAC filtreye ilave ikinci bir karbon filtredir. Gelen suyu membrana girecek hale getirir. En ince partikülleri tutar.
Membran, ters osmoz (reverse osmosis) sisteminin kalbidir. Su molekülleri hariç su içindeki tüm olumsuz unsurları ayrıştırır.
Son Karbon Filtre, suya lezzet verir, tankta oluşabilecek kokuyu alır.

20 yılı aşkındır Sağlıklı Su Arıtıyoruz
Malatya su arıtma sürdürülebilir, çevreye duyarlı, insan sağlığına katkı sağlayacak su arıtma cihazları üretir Malatya Su arıtma Cihazı kullanarak, daha az plastik şişe, damacana kullanılmasına ya da daha fazla plastik madde üretilmesinin önüne geçilir. Çevre temizliğine katkı sağlar.

Plastik şişe ve damacanalardan tüketilen suyun insan sağlığına yansıttığı olumsuz etkileri sayesinde su insanlar üzerinde gerçek fonksiyonlarını yerine getiremiyor. İnsan yaşamında besinleri ve oksijeni organlara taşımak, vücut ısısını dengelemek, metabolizmayı düzenlemek, vücuttaki toksik maddelerin atılmasını sağlamak ve enfeksiyonlarla savaşmak gibi birçok önemli görev üstlenen suyun, bu görevlerini yerine getirebilmesi için aynı zamanda sağlıklı olması gerekir. Kaliteli su konusunda çözüm üreten Malatya Su Arıtma Cihazı, suda bulunan kirleticilerin tamamını geliştirdiği teknoloji ve tecrübesi ile ayrıştırdığı için sağlıklı ve içerken keyif alınacak lezzetli bir su elde eder.
Modellerimiz

• Tezgah altı su arıtma
• Sanayi tipi su arıtma
• Endüstriyel su artma
• Malatya su arıtma Ödüllerimiz
Türkiye / 2010 Tasarım Ödülü Design Turkey
ABD/2016 Tasarım Ödülü Good Design
NSF Sertifikalı
İletişim 0544 546 6 954
E-BültenE-Bültenimize kaydolun kampanya ve duyurularımızdan ilk sizin haberiniz olsun.
Su arıtma montaj
Su arıtma satış pazarlama
Su arıtma teknik servis Aritma Filtre
Firma Profili : Arıtma Cihazı, Arıtma Cihazı Filtresi, Arıtma Cihazı Teknik Servis, Kayseri Arıtma, Arıtma Filtre, Tezgah Altı Su Arıtma, İçme Suyu Arıtma Cihazı, Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri, Membran Filtre http://www.cebilionaritmasistemleri.com iletişim 0544 546 6 954
Ürünler : Arıtma Cihazı, Arıtma Cihazı Filtresi, Arıtma Cihazı Teknik Servis, Kayseri Arıtma, Arıtma Filtre, Tezgah Altı Su Arıtma, İçme Suyu Arıtma Cihazı, Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri, MembranYorum Ekle