Yesil Arsa Ofisi - İletişim Bilgileri - Küçükçekmece - İstanbul

Yesil Arsa Ofisi

Halkalı Merkez Mahallesi Çeşme Sokak No:5 / 1A Küçükçekmece Bu firma 51 defa görüntülenmiştir! Küçükçekmece / İstanbul
Firma Adı: Yesil Arsa Ofisi Telefon Numarası: 0212 698 76 76 GSM Numarası: 0531 608 76 76 Faks Numarası: 0212 698 76 76 E-Posta Adresi: info@yesilarsaofisi.com İnternet Adresi: www.yesilarsaofisi.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

Yeşil Arsa Ofisi, arsa ve tarla arazilerin alım-satım işlerinin oluşturduğu hizmet profiliyle müşterilerine gayrimenkul çözümleri sunmaktadır. Şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı kapsamında sektöründe güvenirlik ve şeffaflığı ön plana çıkaran firmamız, sağlam iş ortaklıkları ve anlaşmalarla herkes için kaliteli gayrimenkul limanı haline gelmeyi amaçlamaktadır.

Gayrimenkulde etkin ve yetkin adres!

Lüks ve sosyal sınıf statüsüne dahil birçok konut projesinde nitelikli görevler alarak sektör tecrübesi kazanan kişiler tarafından faaliyete geçirilen Yeşil Arsa Ofisi, öncelikli İstanbul olmak üzere Tekirdağ ve Marmara Bölgesi’nde etkin emlak çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Hali hazırda İstanbul’da bulunan ofis ve Tekirdağ Saray merkezinde bulunan ikinci ofisle arsa alım-satım süreçlerini yürüten markamız, portföyündeki nitelikli gayrimenkullerle önemli projeler için arsa temini hususunda önemli rol üstlenmektedir.

Sorunsuz hizmet sorunsuz çözüm!

Sektörle ilgili yenilikleri takip eden ve hızlı bir adaptasyon sürecinden sonra en doğru ve güncel bilgileri müşteriye ulaştıran şirketimiz, emlak sektörüne dair yaşanan problemleri ortadan kaldırmak için müşteri odaklı hizmet ve idari anlayışa sahip şekilde hizmet vermektedir. Bu kapsamda şirketimiz, şeffaflığa dikkat eden işleyişiyle yüksek kalite standartlarında bir anlayışa imza atmaktadır.

Misyon

Gayrimenkul sektörüne yönelik yenilikçi yaklaşımlarla hizmet sunmak. Müşterilerin memnuniyetine önem vererek, herkes için bölgemizin öncelikli tercih edilen arsa ofisi haline gelmektir.

Vizyon

Portföy gamını genişleterek, bölgemizin en iyi gayrimenkullerine sahip olmak. Marka değeri ve bilinirliliğini arttırarak, tercih edilebilirliğimizi üst seviyelere taşımak.Yorum Ekle