Semt 77

Bayraktepe Mh. Yakup Acar Cd. No:42 Merkez / Yalova 77200 Bu firma 531 defa görüntülenmiştir! Merkez / Yalova
Firma Adı: Semt 77 Telefon Numarası: 02268138788 GSM Numarası: 02268138788 Faks Numarası: 0 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: semt77.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Yalova Group; İnşaat, Gayrimenkul, Geri Dönüşüm ve Tarım sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Yalova Group’un bugüne dek gerçekleştirmiş olduğu projeler, yatırımlar ve yatırım ortaklıkları sayesinde bölgesinde lokomotif rol oynamaktadır .
Yalova Group sürekli gelişen vizyonu, güçlü kurumsal yapılanması, nitelikli çalışan kadrosu, sektörel bilgi ve birikimi, gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı projeler ile yükselen değer konumundadır.
Yalova Group bilgi ve liyakatı ön planda tutmaktadır. Yatırım yaptığı bölgelerde sosyal sorumluluk olgusunu en üst seviyede hissetmektedir. Özellikle gençlerimizin daha güzel yarınları için eğitim, spor, kültür ve sanatta birçok faaliyete imza atmaktadır.
Yalova Group tüm projelerinde çağın mimari gereklerini ve globalleşen dünyadaki hızla değişen tasarım ve konfor trendlerini takip etmektedir .Yorum Ekle