Cointral

Beyazıt, Kapalı Çarşı Molla Fenari Mah, Çuhacı Han Sk. No:12 34120 Fatih / İstanbul Bu firma 363 defa görüntülenmiştir! Fatih / İstanbul
Firma Adı: Cointral Telefon Numarası: 02128070000 Faks Numarası: 02128070000 E-Posta Adresi: cointralbot@gmail.com İnternet Adresi: www.cointral.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Merhabalar,
2017 Yılında, İstanbul, Kapalıçarşı'da Türkiye’nin ilk fiziki kripto para alım-satım platformu olarak başlayan Cointral, başta Bitcoin, Ethereum olmak üzere sizleri bu güne kadar 1200 altcoin satın almanıza olanak sağlayan bir kripto para döviz bürosudur. Başlarda sadece şube üzerinden kripto para alım satım ve takas işlemi yapan Cointral'ın online platformunu açtığımızı duyurmak istiyorum.

Cointral.com ile Kripto paralarınızı takas edebilir veya kredi kartı ile kripto para alım,satım işlemlerinizi şubeye gelmeye gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Cointral.com üzerinden, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer altcoinler de dahil olmak üzere 1200’ün üzerinde dijital parayı kolaylıkla satın almanın yanı sıra, yüksek hacimli işlemlerde bir telefon uzağınızdayız.

Siteyi incelemek için: Cointral.com
Online İşlemler için: online.cointral.comYorum Ekle