Etimesgut Kayın Su Bayii

Elvan Mah. 1544. Cad 119 / A Etmesgut / Ankara Bu firma 438 defa görüntülenmiştir! Etimesgut / Ankara
Firma Adı: Etimesgut Kayın Su Bayii Telefon Numarası: 05334768475 GSM Numarası: 05312553228 E-Posta Adresi: [email protected]
Mail Gönder


Firma Hakkında

Doğal Olarak Sağlıklı
Kayın Su, Türkiye'de Batı Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesi'ne ürün sağlamaktadır. Ayrıca Kuzey Afrika başta olmak üzere uluslarası gıda pazarındada faaliyetlerine başlamıştır. "Uygun fiyata, kaliteli su" prensibiyle faaliyetlerini sürdürmekte olan Kayın Su, Batı Karadeniz ve İç Anadolu bölgesinde en çok tercih edilen su firmaları arasına girmiştir.

Adını, çevresinde bulunan gür kayın ormanlarından alan Kayın Doğal Mineralli Su’yun kaynağı ve şişeleme tesisi Karabük iline bağlı Eskipazar ilçesi, Karakışla mevkiinde bulunmaktadır. 8.000 m²si kapalı olmak üzere toplam 40.000 m²lik alana kurulu olan tesis Karabük’e 55 km, Ankara’ya 177 km mesafededir. Tesisin güncel üretim kapasitesi yaklaşık 1.500.000 koli/ay'dır.

Analiz Değerleri
Kayın Doğal Mineralli Su ihtiva ettiği yüksek kalsiyum ve magnezyum, sodyum diyetine uygun düşük sodyum oranıyla Avrupa Birliği’nin üstün su olarak tanımladığı, sağlığa en yararlı su olarak sınıflandırdığı ve önerdiği sudur.


Kaynak
Kayın Doğal Mineralli Su'yun piyasadaki diğer ambalajlı su markalarından en büyük farkı kaynak konumunun şişeleme tesisi ile neredeyse aynı noktada olmasıdır. Doğal mineraller açısından oldukça zengin olan Kayın Doğal Mineralli Su, kaynağından tesise sadece 2 km'lik boru hattıyla taşınmaktadır. Söz konusu kısa mesafe suyun temizliği, mineral zenginliği ve her mevsim lezzetini korumasında önemli rol oynamaktadır.Yorum Ekle