Anka Grup Gıda Tarım Besicilik Sanayi Ve Ticaret

Merkez Mahallesi Yusuf Kiya Caddesi Mavi Sokak No: 15 Konaklı, Alanya - Antalya / Türkiye Bu firma 170 defa görüntülenmiştir! Alanya / Antalya
Firma Adı: Anka Grup Gıda Tarım Besicilik Sanayi Ve Ticaret Telefon Numarası: 05396044344 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.ankagrupgida.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

"ANKA Grup olarak, farklı sektörlerdeki geniş ticari tecrübemiz ve birikimimizle, 2013 yılında Alanya'da faaliyet göstermeye başladık. Özellikle Et ve Et Ürünleri ile Dondurulmuş Gıda üretimi ve pazarlaması alanında yaptığımız yatırımlarla Gıda sektörüne giriş yaptık.

Türkiye genelinde özellikle Oteller ve Restoranlar olmak üzere Ev Dışı Tüketim Kanallarında ANKA GÖZ markalı ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

“İNSANA HİZMET” temel iş prensibimizdir…

İş prensibimiz, ""İnsana Hizmet"" anlayışı üzerine kuruludur. Modern ve ileri teknolojili tesislerimizde, insan sağlığına odaklı, hijyenik ve kalite odaklı üretim gerçekleştirerek, doğal lezzetli ve güvenilir gıda ürünleri üretiyoruz. Frigofrik araç filomuz sayesinde güçlü ve sürekli bir Lojistik Hizmeti sunuyoruz.

Her geçen yıl, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güveni ve desteğiyle, tüketici ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitlerimizi geliştirerek, tercih edilen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

MİSYON:

ANKA GRUP olarak misyonumuz; hijyen, lezzet ve kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz ürünleri, ANKA ilke ve değerleri çerçevesinde satış ve dağıtımını gerçekleştirerek, müşterilerimiz başta olmak üzere, sermayedarlarımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve ülkemiz için değer yaratan güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır.

VİZYON:

Tarım ve Gıda sektörlerinde, ilkeli, dürüst ve inovatif ticaret anlayışı ile güvenilir ulusal bir marka olmayı amaç edindik.

Değerlerimiz:
- Etik kurallara saygılı olmak
- Kanunlara saygılı olmak
- Doğaya zarar vermemek
- İsraf etmemek
- Değişimi ve yenilikleri takip etmek
- Teknolojiden azami faydalanmak"


Yorum Ekle