Doruk Zeytinyaglari

Asagi Aril Mah. Ataturk Cad No:1 Bu firma 531 defa görüntülenmiştir! Şehitkamil / Gaziantep
Firma Adı: Doruk Zeytinyaglari Telefon Numarası: 05075946054 GSM Numarası: 05075946054 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: https://dorukyag.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Doruk Zeytinyağları firması olarak; Gaziantep’in zeytincilik açısından en özel bölgesi “Arıl zeytinyağlarını” size özenle sunuyoruz.

Günlük 160 ton kapasitemizle, Türkiye’nin ve yurtdışı firmaların taleplerini kaliteden ödün vermeden karşılamaktayız. Firmanın değişmez prensipleri arasında kalite, hizmet, zamanında teslim ve avantajlı fiyat vardır.

1927 yılından beri zeytincilik işinde olan Hacı Yahya dedemizden başlayıp çocuklarımıza uzanan bir zeytin aşkı ve sevgisidir bizim zeytinciliğimiz.

Tarımsal teknolojinin günümüz kadar gelişmediği Cumhuriyet’in ilk zamanlarında, dedemizin bin bir zorlukla yaptığı pres sistemini kullanarak elde ettiği ve doğa mucizesi olan zeytinin kalitesinden bugün de biz ödün vermeden üretim yapmaktayız.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı ve firmamızın miras sözü olan “ Başarı, hizmette dürüstlük ve kalite ile olur” prensibiyle çalışan Doruk Yağ olarak, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğiniz İÇİN teşekkür ederiz.

Bu desteğinizle , Doruk Yağ bugün olduğu gibi gelecekte de sizlere hizmet vermeye devam edecektir.


Yorum Ekle