Kahve Tıryakısı

Deniz Köşkler Mah. E5 Yan Yol (Londra Asfaltı Cad) No:43 / A Bu firma 534 defa görüntülenmiştir! Avcılar / İstanbul
Firma Adı: Kahve Tıryakısı Telefon Numarası: 0212591 5 591 GSM Numarası: 05050359561 Faks Numarası: 0212591 5 592 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.kahvetiryakisi.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Kahve Tiryakisi olarak, 25 yıllık üretim ve ustalık deneyimimizi müşterilerimizle paylaşırken aynı zamanda cafe restoran sektörüne yatırım yapmak isteyenler için bilgi, birikim ve deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Firmamızın yaptığı araştırmalarda, ülkemizdeki kahve tüketim oranlarının hızla arttığını ve tüketicinin hızla bilinçlendiğini gözlemleyerek, daha kaliteli ve daha kurumsal bir hizmet ağı geliştirmek için çalışmalarımızı ısrarla sürdürmeye devam ediyoruz.

Kahve Tiryakisi olarak, gerek ülkemizde gerekse dünyada yatırım amaçlı yapılacak girişimlerden en önemlisinin kahve sektörü olduğunu biliyoruz. Bu yüzden girişimcilik amacıyla hayatına yön vermek ve para kazanmak isteyen herkes için çalışmaya devam ediyoruz.

Markamızın vazgeçilmez yüzü olan değerlerimiz, hem çalışanları hem de yurt genelindeki şubeleriyle desteklenmektedir. Bu anlamda tamamen etik ve tarafsız bir şekilde davranarak markamızla beraber bayilerimizin de büyümesi amacıyla çalışıyoruz.

Kahve Tiryakisi’nin olduğu her noktada ulusal ve yerel ahlâka profesyonel bir şekilde saygı gösterirken bayilerimizin ve çalışanlarımızın mesleki anlamdaki donanımlarına bütçe ayırmayı sürdürüyoruz.

Kahve Tiryakisi daima ileri görüşlü ve sürekli gelişim içinde ilerlemektedir. Bu sayede sektöründeki lider firmalardan birisi olarak, daima yeniliklerden yararlanmayı sürdürüyoruz. Ayrıca müşterilerimiz için gerekli olan tüm kaynakları daha kârlı ve etkili bir yatırıma dönüştürmenin amacındayız. Bu bağlamda, tüm iş ilişkilerinde ve rekabette etik davranarak saygınlığımızı korumaya devam ediyoruz.

Firma olarak bayilik sistemindeki tek hedefimiz, şubelerimizin yatırımlarını desteklemek ve markamızın bilinirliğini artırmaktır. Bununla beraber elde ettiğimiz deneyimlerimizi yatırımcılarla paylaşarak bu sektörün ne kadar avantajlı ve kazançlı olduğunu anlatıyoruz.


Yorum Ekle