Soul Kitchen Organik Ürünler

Karlıktepe Mah. Çağla Sokak No:2 / A Kartal İstanbul Bu firma 529 defa görüntülenmiştir! Kartal / İstanbul
Firma Adı: Soul Kitchen Organik Ürünler Telefon Numarası: 02162089440 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: soulkitchen.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Soul Kitchen Organik Ürünler %100 yerli sermaye olup tüm ürünleri organik ve yerli üretimdir. Implex Yatırım Ticari ve Sınai Ürünler İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. markasıdır.

160 çeşide yakın sertifikalı organik ürünler üretmektedir. Ürün kategorilerimiz kısaca : organik bakliyatlar, organik kahvaltılıklar, organik unlar, organik tahıllar, organik yumurta, organik reçeller, organik ballar , organik pekmezler, organik salçalar, organik soslar, organik sirkeler ve bir mutfakta neye ihtiyacınız varsa bir çok sertifikalı organik ürün.

Anadolu'nun bereketli topraklarında kendi toprağını işleyen organik tarım yapan anlaşmalı müstahsillerimizden aldığımız ürünlerimizi , kusursuz olması adına bir çok analizden geçirerek organik tarım sertifikalarını alıyor akabinde sizlere ulaştırmak için özenle hijyen koşullarına maksimum derecede uyarak paketliyor, depoluyor ve kapınıza ulaştırıyoruz.

Güvenilirliğimiz ve bize güvenmeniz için web sitemiz T.C. Ticaret Bakanlığın'ca onaylıdır ve ETBİS sistemine kayıtlıdır. Gerekli bildirimlerimiz düzenli olarak hem Ticaret Bakanlığı'na hem de Tarım ve Ormancılık Bakanlığı'na sürekli yapılmaktadır.

Organik Gıda Müteşebbis Sertifika Numaramız : TR-OT-42-MSİ-2371-2021-765
Tarım Ve Orman Bakanlığı İşletme Kayıt Numaramız : TR-34-K-228810Yorum Ekle