Google'da İlk Sayfada Çıkmak İster misiniz?

Google’da ilk sayfada çıkmak ne demek.?

Google’da ilk sayfada çıkmak demek Türkiye’nin en işlek caddesinde en değerli dükkana sahip olmanız demektir. Diğer bir anlamıyla milyonlarca hedef kitlenin doğrudan size ulaşması demektir.

Örneğin teknik servis işi ile meşgulsünüz, X bir kişininde bir teknik servise ihtiyacı var önceden olsa eşi dostu arardık sorup soruşturup en yakın teknik servisin numarasını isterdik ama şimdilerde bu iş böyle olmuyor teknik servise ihtiyacı olan hemen akıllı telefonundan yada bilgisayarından google’a ‘’teknik servis’’ yazarak arama yapıyor ve ona en yakın teknik servisin numarasını google’dan alıp doğrudan arıyor. Böylelikle google’a reklam veren yada seo çalışması yaptıran firmalar teknik servise ihtiyacı olan müşteriyi kapıyor  ve çok daha fazla bir kazanç sağlıyor.

Nasıl Google’da ilk sayfada çıkabilirim.?

Firmaekle.NeT Ekibi olarak 2000 yılından bu yana Google’ın eğitimini almış ve tüm güncellemelerini yakından takip etmiş onlarca seminerine katılmış işinde profosyenelleşmiş 24 kişilik dev bir ekibimiz vardır ve yüzlerce firmanın işini teslim edip hala hizmet verdiğimiz firmalar vardır. Referansımız çok geniş olup etrafımız mutlu müşterilerimiz ile dolup taşmaktadır. Eğer sizde mutlu ailemize katılıp bizimle çalışmak Google’da ilk sayfada çıkmak istiyor işinizi en az %80 arttırmak istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksizce doldurunuz. Ekibimiz tarafından maximum 1 saat içinde sizlere dönüş sağlanacaktır.

Mesaj Gonder