Emine Erdem Saç ,kaş Sakal Ekim Merkezi Hair Clinic

Başıbüyük Mahallesi Başıbüyük Yolu Caddesi No :6 Kent Plus Centrium A1 Blok D: 5 34660 Maltepe İstanbul / Türkiye Bu firma 394 defa görüntülenmiştir! Maltepe / İstanbul
Firma Adı: Emine Erdem Saç ,kaş Sakal Ekim Merkezi Hair Clinic Telefon Numarası: 05324839610 GSM Numarası: 05324839610 Faks Numarası: 05324839610 E-Posta Adresi: emineerdemhairclinic@yande İnternet Adresi: emineerdemhairclinic.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Emine Erdem Hair Clinic
2011 den bu yana hizmet veren Emine Erdem Hair Clinic uluslararası referansları ile kendini kanıtlamış uzmanlarla çalışan bir saç ekim merkezidir. Uzmanlarımız profesyonel saç ekimi yapmakta ve en son saç ekim teknolojisi olan Sapphire FUE tekniğini kullanmaktadırlar.

Saç ekimindeki başarıyı arttırıp, hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için uzman kadromuzun deneyiminden sizi en üst seviyede faydalandırıyoruz.

Bunu günlük kapasiteyi aşmayan randevu sistemimiz ve operasyondan konaklamaya kadar VIP hizmet vermeyi hedef alan firma kültürümüzle sağlıyoruz.

Yurt dışı hastalarımız için farkımız ve avantajlarımız ;

Emine Erdem Hair Clinic aracı bir kuruluş değildir ve kendini uluslararası referansları ile kanıtlamış uzmanlarla çalışan bir saç ekim merkezidir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ :
ERKEKLERDE SAÇ EKİMİ
SAKAL EKİMİ
KAŞ EKİMİ
KADINLARDA SAÇ EKİMİ
SAÇ EKİM ,SAKAL EKİM ,KAŞ EKİM TEKNİKLERİMİZ :
FUE TEKNİĞİ
SAPPHİRE FUE TEKNİĞİ
DHI TEKNİĞİ
TRAŞSIZ SAÇ EKİMİ
AĞRISIZ SAÇ EKİMİYorum Ekle