Gülcan Yılmaz

Pendik / İstanbul Bu firma 304 defa görüntülenmiştir! Pendik / İstanbul
Firma Adı: Gülcan Yılmaz Telefon Numarası: 05399567825 GSM Numarası: 05399567825 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: gulcanyilmaz.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

"Bazı kadınların doğuştan şanslı olduğu düşüncesi artık mazide kaldı. Güzel olmak ve güzelliği korumak ya bu işin sırlarını ve püf noktalarını bilmekten ya da bu işi bilenlerin eline bırakmaktan geçiyor."


Merhaba, ben Gülcan Yılmaz. 1972 Almanya/Hamburg doğumluyum. 16 yaşımda Almanyanın ünlü ve merhum kuaförü olan Udo Walz'da güzellik sektörüne adım attım. Uzun yıllar kendisinin gözetimi altında çalıştıkça bu sektör en büyük tutkum haline geldi.

Cristian Dior, Chanel, Benefit ve Sisley gibi dünya markaları için çalışıp Make Up Artistliği yaparken ve eğitimini verirken müşterilerimin yoğun talepleri üzerine ilk Kalıcı Makyaj deneyimimi 2002 yılında gerçekleştirdim ve bu alana geçişimin ilk adımını attım.

İlk eğitimimi bu yılda Long Time Liner'dan aldıktan sonra profesyonel Kalıcı Makyaj serüvenim başlamış oldu. Yine 2002 yılında kendimi bu alanda daha fazla geliştirmek ve cildin temelini öğrenmek amacıyla Medikal Kozmetik üzerine Güzellik Uzmanı eğitimini de aldım.

2012 yılında Türkiye'ye taşındıktan sonra yenilikçi Piyasayı takip etmek ve yeni tekniklerden geri kalmamak adına sırasıyla Golden Eye, Bella Estetik Bursa Akademi, PhiContour ve PhiBrows gibi profesyonel kurumlarda en güncel tekniklere hakimiyet kazandım.

2014-2018 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Almanca ve İngilizce öğretmenlik bölümünü okuduktan sonra bu mesleğimi öğretmenlikle harmanlayarak Uluslar arası Kalıcı Makyaj Eğitmenliğine başladım.

Hedefim hem eğitim hem de hizmet konusunda bu alanda en iyi ve sayılı kişilerden olmaktır.
Sağlıklı, bakımlı ve güzel kalın.Yorum Ekle