Petzz Shop Mama Evcil Hayvan Ürünleri A. Ş.

Küçükyalı, Mektep Caddesı No:7 / B, 34840 Maltepe / İstanbul Bu firma 524 defa görüntülenmiştir! Maltepe / İstanbul
Firma Adı: Petzz Shop Mama Evcil Hayvan Ürünleri A. Ş. Telefon Numarası: 05324107738 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: petkuafor.ist
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Neden Biz?
Petzz Kuaför olarak 2017 Yılında Maltepe Küçükyalı’daki işletmemizde hizmet vermeye başladık. Ekip arkadaşları tercih ederken birinci önceliğimiz hayvan sevgisi olması oldu.Bu amaçla yola çıkınca ilk önceliğimiz her zaman için çocuklarınızın sağlığı ve konforu olmuştur.

Dostunuzun tecrübeli ustalarımız tarafından bakımı yapılırken siz değerli misafirlerimiz için hazırlamış olduğumuz bekleme salonunda yapılan işlemleri keyifle izleyebilirsiniz.Yada Pet Shop dünyasının seçme kütüphanesinde Dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş ürün çeşitliliği ile gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca Petzz Taksi hizmeti ile adresinizden dostumuzu ve sizi alarak işletmemize getirip tüm bakımlarını yaptıktan sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz.

Siz ve değerli Dostunuz için her türlü konforu düşündük.Dostunuz ile keyifli dakikalar geçirmeniz için biz buradayız.Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

Petzz Kuaför AilesiYorum Ekle