Sg Körük

Uzayçağı Caddesi 1271 Sokak Karacabey Kozanoğlu İş Merkezi No 62 / 9 Yenimahalle / Ankara Bu firma 666 defa görüntülenmiştir! Yenimahalle / Ankara
Firma Adı: Sg Körük Telefon Numarası: 05457461321 GSM Numarası: 05457461321 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.sgkoruk.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Firmamız, SG KÖRÜK 2014 yılında Ankara’da kurumuştur. Kurucumuz Soner Gülmez’dir. Soner Gülmez Çanta ve ayakkabı imalatı sektöründe 25 yıllık deneyim ,tecrübe ve bilgi birikimi ile yüksek teknolojiyi imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekip ile birleştirerek Endüstüriyel bir ürün olan Dolum ve Boşaltım Körüğü sektöründe imalata başlayarak sektörde yerini almıştır.
SG KÖRÜK Ankara Ostim’de profesyonel bir kadroyla her çeşit Körük (Dolum körükleri ,Silobaz Dolum körükleri , Makine mil koruma körükleri , ………………) imalatı yapmaktadır.
SG Körük olarak alanında Türkiye’nin en önde gelen büyüklü küçüklü bir çok fabrika ve firmalara imalat yapmış ve yapmaya devam etmektedir.
Başlarda sadece Türkiye çapında çalışan firmamız bugün dünyanın dört bir yanına ürün yollamaktadır.KKTC , Yunanistan , Belçika , Polonya , Ispanya , Almanya , Tunus , Fas , Cezayir , Gürcistan , Ermenistan , Azerbaycan , Suriye , Ürdün , Lübnan , Suudi Arabistan , Irak , Iran gibi ülkelere Türk ürünleri göndermenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Firmamıza gelen siparişler mutlaka verilen süre içerisinde zamanında teslim edilir. Teslimat sonrası doğacak her türlü sorunlarınızda her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.
Tam anlamıyla bir el emeği olan ürünlerimizde kalitesi en yüksek malzemeler kullanılarak ürünün hem kullanım süresi hem dayanıklığı sizlerin beklentilerinin üzerinde olmaktadır.
Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleride bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.Vizyon
Müşterilerimize, ürün ve hizmetin en iyisini en uygun fiyata kaynağından aldıklarını hissettirmektir.Misyon
Vizyonumuza ulaşmak amacıyla; faaliyette bulunduğumuz sektörlerde lider, yenilikçi ve güvenilir konumumuzu sürdürerek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak, sürekli büyüyerek paylaşılacak yeni değerler yaratmaktır.


Yorum Ekle