Express Vinç - İletişim Bilgileri - Başakşehir - İstanbul

Express Vinç

İkitelli O. S. B. Giyim Sanatkarları İş Ve Tic. Mrk. 2. Ada A Blok Kat. 1 No: 112 Başakşehir, Istanbul Bu firma 8 defa görüntülenmiştir! Başakşehir / İstanbul
Firma Adı: Express Vinç Telefon Numarası: 0212 671 77 47 GSM Numarası: 0212 659 93 00 E-Posta Adresi: info@expressvinc.com İnternet Adresi: www.expressvinc.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

Türkiye'nin Platform çeşiti ve sayısı olarak lider platform kiralama şirketlerinden Express Vinç, projeleriniz ve kısa dönem vinç kiralama sepetli vinç ihtiyaçlarınız için en iyi tercih!

Mobil Platform konusunda sepetli, örümcek, araç üstü, eklemli, makaslı gibi kiralık vinç çeşitleri bulunan Firmamız, makina parkurunda yer almayan ama ihtiyacınız olan Mobil platform çeşitlerini talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

platform kiralamak Firmamız ile birlikte sizin için sorun ve operasyonel maliyet yerine hızlı ve uygun fiyatlı gerçek bir çözüm haline geliyor. Kiralık vinç çeşitlerinden ihtiyacınız olan Mobil Platformu seçip, Firmamızın Kiralama departmanına ulaşın, size en kısa sürede ve en uygun fiyata Platformunuzu teslim edelim.


Yorum Ekle