Pita Pet Nakil - İletişim Bilgileri - Ataşehir - İstanbul

Pita Pet Nakil

İçerenköy Mahallesi Özay Sokak No 30 İstanbul / Türkiye Bu firma 146 defa görüntülenmiştir! Ataşehir / İstanbul
Firma Adı: Pita Pet Nakil Telefon Numarası: 0545 711 81 51 GSM Numarası: 0545 711 81 51 E-Posta Adresi: pitapetnakil@gmail.com İnternet Adresi: www.pitapet.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

Pita Pet Taşımacılık Ltd. Şti. Değerli dostlarınızı daima güvenle taşımayı hedefleyerek çalışmalarını planlamış ve devam ettirmektedir.
Sektörde en temel hedeflerimizin başında sağlıksız koşullarda yapılan transfer ve ulaşım hizmetlerinin konforunu ve kalitesini yükseltmek, yolcuların sağlıklı koşullarda taşınmasına destek vermektir. Bu bağlamda ulaşım koşullarını en üst seviyeye çıkardığımıza inanmakta ve bu koşulların sağlanabilmesi için elimizden gelen tüm gayreti sarf etmekteyiz. Fiyatlarımızı Siz takipçilerimiz adına daha ulaşılabilir ücretlerle güncellemiş bulunmaktayız.
Ayrıca Pita Pet olarak yuva bulacak olan dostlarımıza ayrıca destek vermek ister, can dostlarımızın kötü taşıma koşullarından kurtulması için fiyat politikamızda bir ayrıcalık da tanıyor olacağımızı önemle belirtmek isteriz. Detaylara 'Fiyatlar' bölümünden erişebilirsiniz.
Saygılarımızla.Yorum Ekle