Forza Ayna Ve Cam Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Akhisar Mh. ,285. Sk. ,no:6 Bu firma 274 defa görüntülenmiştir! İnegöl / Bursa
Firma Adı: Forza Ayna Ve Cam Sanayi Ticaret Limited Şirketi Telefon Numarası: 05456780626 GSM Numarası: 05456780626 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: forzacam.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Forza cam 2022 Şubat ayında şirket kuruluşunu gerçekleştirmiş ve sektörde yaklaşık 20 senelik tecrübesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.
Forza Cam bir aile şirketi kuruluşu olup, Bursa şehrinin İnegöl ilçesinden Tüm Türkiye ve gerektiğinde yurt dışı pazarına da hizmet vermektedir.
Forza cam müşterilerine cam ve ayna işlemeye dair tüm ürünlerin kusursuz bir şekilde işlenmesi, vaktinde teslimi ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir.
Forza cam’dan cam – ayna – temperli cam – rodajlı ayna – bizoteli ayna – kanallı ayna – cnc rodaj ürünleri gibi ürünler ağırlıklı olmak üzere tüm işleme grubu ürünleri temin edebilirsiniz.
Forza cam sektörel tüm gelişmeleri yakından takip eden, gerektiğinde sektörel gelişmeler ve müşteri talepleri doğrultusun da ivedi bir şekilde aksiyon alan, gelişime açık – geliştirmeyi seven kurumsal yapısıyla pazarda ki en büyük kurum olma ilkesi ile yoluna devam ediyor.Yorum Ekle