Ceysan Vakum Plastik San. Tic. Ltd. Şti.

Estim Sanayi Sitesi 1. Cadde No:167 Menderes / İzmir Bu firma 654 defa görüntülenmiştir! Menderes / İzmir
Firma Adı: Ceysan Vakum Plastik San. Tic. Ltd. Şti. Telefon Numarası: 02322576414 GSM Numarası: [Gizli] E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.ceysanvakum.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Firmamız ; vakum formlama (thermoform) yöntemi ile plastik ürünler üretmektedir. Vakumlama tekniği kullanılarak ürün şekillendirmenin yanı sıra thermoform kalıpları ve ürün tasarımı yapabilecek teknoloji ve makine parkına sahiptir.

Tasarımla başlayıp kalıp yapımı ve plastik ürün gerçekleştirme ile devam eden süreçlerin tamamını Ceysan Vakumdan hizmet olarak alabilirsiniz. Ceysan Vakum, fikirlerinizi ürüne dönüştürecek çalışmaların tamamını kendi bünyesinde yapmaktadır.

Vakum plastik endüstrisi ile; medikal ürünler, mobilya sanayi, ev gereçleri, reklam sektörü, otomotiv ve garaj ürünleri, kuaför kozmetik sanayi, ambalaj sanayi, elektrik elektronik sektörü, ısıtma soğutma sistemleri, boyler kapakları, makine sanayi vb. bir çok alanda kullanılabilecek ürünler üretmek mümkündür.

Termoform kalıp yöntemi ile kalıp maliyetlerini düşürebilir, imalata başlangıç sürenizi kısaltabilir, daha ekonomik fiyatlara ürün imal edebilir ve malzeme üzerine ilave operasyon yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz desen - renk kombinasyonunu sağlayabilirsiniz.


Yorum Ekle