Sbfm Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Fevzi Çakmak Mah. Konsan Sanayi Sitesi 10728. Sokak No:28 Karatay - Konya / Türkiye Bu firma 68 defa görüntülenmiştir! Karatay / Konya
Firma Adı: Sbfm Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. Telefon Numarası: 03322515417 GSM Numarası: +90 542 479 6900 Faks Numarası: 0 332 251 64 69 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.sbfm.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

1998'de Konya da silindir büküm işleriyle hizmete başlayan firmamız, bünyesinde makine ekipman teknolojisini geliştirerek siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede hizmet verebilmek için Konsan Sanayi Sitesinde üretimini sürdürmektedir.

SBFM Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak makine imalatı ve fason imalat olmak üzere iki temel alanda faaliyet göstermekteyiz. Makine imalat alanında; bombe sıvama makineleri, bombe pres makineleri, sac bükme silindir makineleri, boru bükme makineleri, sac daire kesim makinelerinin üretimi yapılmaktadır.

Fason imalat alanında ise; sac, platine, çelik, boru, profil, silme, lama, köşebent, T-U demir ticareti yapılmakla birlikte bombe sıvama, oksijen ve CNC plazma kesimi, silindir bükümü, düz levha sacdan boru imalatı gibi her türlü ara ürünleri imal edilmektedir. Müşterimiz ile birlikte büyüyeceğimiz inancı içinde, müşteri memnuniyetini esas alan kalite politikamızdan taviz vermeden faaliyetimize devam ediyoruz.


Yorum Ekle