Saraçoğlu Endüstriyel Mutfak Samsun

Saraçoğlu Endüstriyel Mutfak Samsun Hançerli Mah. Atatürk Blv. No:118 İlkadım / Samsun Bu firma 445 defa görüntülenmiştir! İlkadım / Samsun
Firma Adı: Saraçoğlu Endüstriyel Mutfak Samsun Telefon Numarası: 03622332133 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: saracoglumutfak.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Saraçoğlu Endüstriyel, Samsun'da kurmuş olduğu mağazası ile profesyonel mutfaklar için ihtiyaç duyduğunuz endüstriyel mutfak cihazlarını, yardımcı mutfak ekipmanlarını ve set üstü malzemelerini uygun şartlarda bulabileceğiniz bir merkez olarak açılmıştır.
Saraçoğlu Endüstriyel Mutfak; yeme içme sektörünü en son teknolojiyi içeren, estetik ve dayanıklı en doğru ürünle buluşturan bir numaralı marka olmayı hedeflemektedir.
Otel , restoran, cafe, okul, hastane, resmi kurumlar vb. tesislerin anahtar teslimi mutfak proje taahhüt işlerini istediğiniz nitelikte gerçekleştiren bir kuruluştur.

Saraçoğlu Endüstriyel, yüksek kalite anlayışına önem vererek müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını ön planda tutmaktadır. Satış öncesi ve sonrası koşulsuz müşteri desteği ile güveninizi kazanmayı hedeflemektedir.


Bizi Arayın +90 (362) 233 2133
www.saracoglumutfak.com
[email protected]
Hançerli mah. Atatürk blv. No:118 İlkadım/SamsunYorum Ekle