Deksan Asma Tavan Ltd Şti

Ostim Osb 1245 Cad No : 12 Yenimahalle Ostim Bu firma 542 defa görüntülenmiştir! Yenimahalle / Ankara
Firma Adı: Deksan Asma Tavan Ltd Şti Telefon Numarası: 05327441229 GSM Numarası: 03125441630 Faks Numarası: 05411012427 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: deksanasmatavan.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Deksan Asma Tavan Sistemleri, Size özel Asma Tavan Modelleri ve Asma Tavan Uygun Fiyatları ile size hizmet vermeyi kalite edinmiştir.

Asma Tavan Uygulamaları; büyük endüstrikyel kurulşuları, ticaret, sergi, eğlence yerleri ve benzeri komplekslerde uygulanan zarif tasarım araçlarıdır.

Asma Tavan Uygulaması çok popüler olmasının sebeplerinden en gözdesi dizayn ve tasarımda gizlidir. Kolay kullanlı olması tavanları estetik ve şık göstermesi ve renklendirilmesi müşterinin yeterince cazibesini çekmektedir.

Bu uygulamada çeşitli metaryaller kullanılmakla beraber çoğu zaman metal tercih edilmekle birlikte baffle tahta ve özel koruyuculu malzemelerde tercih edilmektedir.

Süspansiyon sistemi – Asma tavan sistemi boyuna ve enine Profilden oluşan bir çerçeve. Duvarlara sabitlenmiş köşe parçaları ve yüksekliği belirten askı elemanları içerir. Asma tavan sistemi kapalı veya açık. Kapalı tipteki panel tavanları monte ederken, panellerin alt montajı nedeniyle destek çerçevesi gizlenir. Açık sistemlerde, kılavuzlar ve kasetler aynı yüksekliğe monte edilir. Paneller, Profil kılavuzları tarafından oluşturulan hücrelere monte edilen kare veya dikdörtgen plakalardır. İki boyutta gelirler: 30×30 veya 60×60 cm. Dokuları farklıdır. Bu, tasarım fikirlerinin uygulanması için birçok fırsat yaratır.

Görüntüleme
Metal asma tavan. Bu yapıların plakaları ince (0.45 ila 0,5 mm) haddelenmiş metal ürünlerden yapılır. Korozyonu önlemek için, galvanizli bir kaplama ile işlenir ve daha sonra toz boya ile kaplanır. Piyasada, RAL paletinde bulunan herhangi bir tonun metal tavanları vardır. Bu nedenle, çeşitli iç mekânlara sığmaları kolaydır.

Alüminyum asma tavan. Bu tür tavan sistemlerinde, plakaları yapmak için ince (0,32 ila 0,4 mm) alüminyum kullanılır. Bu nedenle, asılı panel alüminyum asma tavan çok hafiftir. Alüminyum tavan panelleri pastan koruyan ve titrek bir ayna kaplaması sağlayan korozyon önleyici bimetalik bir kaplama ile işlenir.Yorum Ekle