Seyran Koltuk

Organize Sanayi Bölgesi 5. Cadde No:5 Nilüfer Bursa Türkiye Bu firma 517 defa görüntülenmiştir! Nilüfer / Bursa
Firma Adı: Seyran Koltuk Telefon Numarası: 02247148330 GSM Numarası: 0 555 9955280 Faks Numarası: 02247148330 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: seyrankoltuk.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Seyran Koltuk 1984 yılında Bursa İnegöl’de kurulan koltuk üreticisi bir firmadır. Mekanizmalı koltuklar, salon takımları, köşe takımları ve recliner koltuk üretimine ciddi bir üretim gücüne sahiptir.
Seyran Koltuk kurucusu Bilal YARAN tarafından 1984 yılında Bursa'da küçük bir işletme olarak üretime başladı.
Bir şirketin dönüm noktası, yönetim kadrosunun ortaya koyduğu vizyon ve stratejilerdir. Seyran, kısa, orta ve uzun vade hedeflerini; ilkeli, şeffaf, akılcı ve ahlaki değerler çerçevesinde belirlemiştir ve buna uygun olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Bugün, Türkiye’nin lider koltuk üreticilerinden biri olarak global bir vizyona sahip, iyi eğitimli, profesyonel ekibimiz ve modern hizmet anlayışımızla, dünya çapında milyonlarca ev ve ofise 32 yıldır kaliteli ürünler sunmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz.
Seyran, üretim yaparak ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katma değer sağlar, tüm iş süreçlerinde iş etiğinden ödün vermez. Üretiminde; kalite, dürüstlük ve tutarlılık büyük önem taşır.
Ürün çeşitliliği, kalitesi ve yenilikçi anlayışı ile sektörde modayı belirleyen seyran 45 ülkedeki satış noktalarıyla da her geçen gün dünya çapında bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Yorum Ekle