Emin Parts Otomotiv

Ziya Gökalp, Dolapdere Sanayi Sitesi 16 Ada No. 16, 34480 İkitelli Osb / Başakşehir / İstanbul Bu firma 87 defa görüntülenmiştir! Başakşehir / İstanbul
Firma Adı: Emin Parts Otomotiv Telefon Numarası: 0 542 573 9595 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.emindizel.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

EMİN DİZEL, dizel enjektör ve pompa sistemleri konusunda uzmanlaşmış, güvenilir ve %100 şeffaf bir revizyon merkezidir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile dizel enjektör ve pompalarınızın bakımını, tamirini ve revizyonunu en yüksek kalitede gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz:

Common Rail Enjektör ve Pompa Revizyonu: En son teknoloji ekipmanlarımız ve uzman ekibimiz ile common rail enjektör ve pompalarınızın revizyonunu garantili olarak gerçekleştiriyoruz.
Birim Enjektör Pompa Revizyonu: Birim enjektör pompalarınızın da revizyonunu titizlikle yapıyoruz.
Firmalar için Dizel Servisler için Garantili Tamir Hizmeti: Dizel servisler için enjektör ve pompa tamirinde garantili hizmet sunuyoruz.
CR Valf, Nozzle ve Kaçak Sorunların Çözümü: CR valf, nozzle ve kaçak gibi problemlerinizi hızlı ve kalıcı bir şekilde çözüyoruz.
Dizel Servisler için Enjektör Tamir Eğitimi: Dizel servisler için enjektör tamir eğitimleri düzenleyerek bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.
Orijinal ve Revizyonlu Yedek Parça Satışı: Orijinal ve revizyonlu enjektör, pompa ve yedek parça satışı yapıyoruz.

EMİN DİZEL'i Seçmeniz için 5 Neden:

Uzmanlık: Dizel enjektör ve pompa sistemleri konusunda uzman bir ekibe sahibiz.
Tecrübe: Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile en zor problemleri bile çözebiliyoruz.
Güvenilirlik: Kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz.
Garanti: Tüm hizmetlerimiz garanti kapsamındadır.
Şeffaflık: Müşterilerimiz, teslim ettiği enjektörlerin tamirini kameralarımızdan izleyebilmektedir.


Yorum Ekle