İstanbul Fiat İveco Otomativ - İletişim Bilgileri - Eyüp - İstanbul

İstanbul Fiat İveco Otomativ

Güzeltepe Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:3 Eyüp / İstanbul Bu firma 30 defa görüntülenmiştir! Eyüp / İstanbul
Firma Adı: İstanbul Fiat İveco Otomativ Telefon Numarası: 0 212 321 40 61 Faks Numarası: 0 221 321 40 65 İnternet Adresi: www.istanbulfiat.com
Web Sitesini Ziyaret EtFirma Hakkında

İstanbul Fiat İveco Otomotiv Alibeyköy

Farklı ihtiyaç ve taleplere uygun sıfır ve ikinci el araçların satışı ile birlikte aynı zamanda servis ve orijinal yedek parça gereksinimlerine birlikte cevap veren köklü bir firma olup, uluslararası ticari araç sektörünün temel taşlarından Iveco markasının ana bayii olarak hizmet sunmaktadır.

Firmamız, kurucumuz sayın Nihat Arı’nın girişimciliğiyle 1965 yılında 75 m2’lik bir dükkanda otomotiv sektörüne ilk adımını atmış, sektörün gelişimini yakından takip etmekten bir an olsun uzaklaşmamış, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve sıkı sıkıya bağlı olduğu “Dürüst Tüccar” ilkesinden taviz vermeden her zaman başarılara imza atmış, günümüzde ise, IVECO standartlarında 3000 m2’si kapalı, 3500 m2’si açık olmak üzere toplam 6500 m2’lik bir hizmet alanına ulaşmıştır.

Kalite ve Hizmet Anlayışımız

Müşteri Odaklı yaklaşım anlayışıyla ticari araç sektörünün ve buna bağlı olarak müşteri ihtiyaçlarının gelişimlerine hazırlıklı olmak, değişen ve sürekli yenilenen taleplere anında ve uygun hizmeti sunabilmek, tüm faaliyetlerimizde sürekli daha iyiyi hedefleyerek iyileştirmeler yapmak ve kalite standardımızı her zaman bir üst noktaya taşımak ana prensiplerimizdendir.

Şirketimiz en büyük yatırımını çalışanına yapmakta ve en alt kademeden itibaren uzun süreli çalışma prensibini benimsemekte olup, İstanbul Fiat kültüründe yetişmiş çalışanlarımızın her birinin kendi alanında inisiyatif almasını ve faaliyetlerini hatasız sürdürebilmelerini hedeflemektedir.

Tüm çalışanlarımızın, hizmet kalite standardımızın devamlılığı ilkesine katılımı esastır. Geleneksel hizmet anlayışı ve şirket prensiplerimiz doğrultusunda şirket hedeflerimiz her seviyeden çalışanın doğrudan katılımıyla belirlenir.
Siz değerli iş ortaklarımıza, iş akış süreçlerine ilişkin doğru bilgilendirme mümkün olan en açık ve hızlı şekilde yapılarak paylaşılmaktadır.

Geleneksel Ticari Anlayış ve Kurum Kültürü:

Kuruluşumuzdan bugüne ticari faaliyetlerimizin çerçevesini belirleyen dürüst esnaflık ilkesi ve geleneksel değerler, günümüzün gerektirdiği yeniliklerle harmanlanmış ve kurum kültürümüzü oluşturmuştur. Sektördeki marka itibarımızın ve liderliğin ana kaynağı budur.

Mesai saatleri haricinde ; Yol yardımı için bize: 444 50 04 numaralı telefon ile çağrı merkezi aracılığıyla, veya 0530 348 45 75 numaralı telefon ile direkt olarak 7/24 ulaşabilirsiniz.Yorum Ekle