Kenan Oto Kurtarma - İletişim Bilgileri - Küçükçekmece - İstanbul

Kenan Oto Kurtarma

Hakan Cad. Okan Sk. No:7 – Halkalı Sefaköy – Küçükçekmece / İstanbul Bu firma 519 defa görüntülenmiştir! Küçükçekmece / İstanbul
Firma Adı: Kenan Oto Kurtarma Telefon Numarası: 0 530 781 51 61 GSM Numarası: 0 530 781 51 61 E-Posta Adresi: kenanotopro@gmail.com İnternet Adresi: www.kenanotokurtarma.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

OTO ÇEKİCİ – OTO KURTARICI
Kaza ve Arıza durumlarında araçlarınızın çekici ile özel tamir servisinize ya da servise gitmesi için gereken hizmetleri sunuyoruz. Firmamız, Halkalı merkezli olarak İstanbul’da bir çok noktada çekici hizmeti vermektedir. Araçlarımız dağınık ve faal durumdadır. Uzman personelimiz 7/24 oto çekici hizmeti için hazır beklemektedir.

Müşterilerimiz bizlere 0530 781 51 61 numaralı çekici çağrı telefonumuzu arayarak çekici talep ediyor veya ” Florya Çekici, Halkalı Çekici, Sefaköy Çekici, İstoç Çekici, İkitelli Çekici ” gibi Google da arama yaparak bizlere ulaşıyorlar.

OTO ÇEKİCİ OLARAK HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇE VE SEMTLERİN BAZILARI ŞUNLARDIR.
Bağclar, Güneşli, Atakent, Yenibosna, Basın Ekspres, Beşyol, Cennet Mahallesi, Sefaköy, Halkalı, Çobançeşme, Florya, Yeşilköy Havalimanı (Atatürk Havaalanı)
24 Saat hizmet veren Çekici Firmamız, hem araçları hem de personeli ile tan donanımlı olarak aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Sigorta çekici hizmetleri, kazalı araçların kurtarması gibi hizmetleri sunuyor, minibüs çekici, çift katlı çekici araç, tekne taşımacılığı, servislerden müşterilere araç taşıma gibi hizmetler ile bütün taleplere çözüm sunuyoruz.

Marka olma yolunca hem müşterilerimize sunduğumuz hizmetler, hemde web sayfamız üzerinden sizlere en iyi hizmet hızlı verme amacıyla oto çekici çağrınızı bekleriz.Yorum Ekle