Skoda Yetkili Satıcısı Erel Otomativ - İletişim Bilgileri - Ataşehir - İstanbul

Skoda Yetkili Satıcısı Erel Otomativ

İçerenköy Mah. Değirmenyolu Cad. No: 37, Ataşehir, İstanbul Bu firma 71 defa görüntülenmiştir! Ataşehir / İstanbul
Firma Adı: Skoda Yetkili Satıcısı Erel Otomativ Telefon Numarası: 0216 225 14 00 E-Posta Adresi: info@erelotomotiv.com.tr İnternet Adresi: www.erelotomotiv.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

Erel Otomotiv, 1997 yılında Doğuş Otomotiv Yetkili Bayisi olarak Volkswagen markası ile sektöre ilk adımını atmıştır. 2005 yılında Audi markasını 2016 yılında ise Yüce Auto bayisi olarak Skoda markasını ailemize dâhil ederek sektörün öncü otomotiv firmaları arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Otomotiv ihtiyaçlarınıza tek çatı altında çözüm getirme politikamız ile temsil ettiğimiz Volkswagen ve Audi markaları ile müşterilerimize sıfır araç satışı, satış sonrası hizmetler, yedek parça, aksesuar satışı ile birlikte kredi finansman ve sigorta hizmetleri sunmaktayız. Skoda markamız ile de müşterilerimize sıfır araç satışı, kredi finansman ve sigorta hizmetlerimizi sunmaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, 300’ü aşkın deneyimli kadromuz ile Maltepe, Bostancı ve Kadıköy olmak üzere üç farklı lokasyonda toplamda 20.000 metrekarelik faaliyet alanında hizmet vermekteyiz.

Maltepe merkez adresimizde Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi Satış, Servis ve Yedek Parça, Bostancı adresimizde; Skoda Satış ve Servis, Kadıköy adresimizde ise; Satış hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’nin ilk ve tek çok katlı Audi Showroom’u Erel Maltepe’dedir.


Yorum Ekle