Uçar Otomotiv - İletişim Bilgileri - Kadıköy - İstanbul

Uçar Otomotiv

Kısıklı Caddesi No:73 Altunizade / İstanbul Bu firma 56 defa görüntülenmiştir! Kadıköy / İstanbul
Firma Adı: Uçar Otomotiv Telefon Numarası: (0216) 4223040 Faks Numarası: (0216) 4223037 E-Posta Adresi: info@ucarotomotiv.com.tr İnternet Adresi: www.ucarotomotiv.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail GönderFirma Hakkında

1957 yılında Atatürk´ün son dönem şoförü Sn.Fahri UÇAR tarafından kurulan Uçar Otomotiv, 60 yılı geride bırakan otomotiv tecrübesi ile kaliteli hizmet ve sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışıyla, değerli müşterilerimiz için, en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Uçar Otomotiv olarak, Hyundai markasıyla aldığımız ödüller ile, hedeflerimizi daha ileriye taşıyarak, sektördeki iddiamızı sürdürmekteyiz.

"TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi" ve "İSO 9001" Belgesi ile; Satış,Servis-Kaporta,Sigorta,İkinci El Satış,Günlük ve Operasyonel Kiralama,Yedek Parça,Filo Araç Satış gibi alanlarda da hizmet veren Hyundai Uçar Otomotiv olarak, Hyundai markası adı altında, otomotiv alanında, ihtiyacı olan her türlü hizmeti tek adreste,müşterilerimize sunmanın haklı gururunu taşımaktayız. .

Gerek fiyat, gerekse sunduğumuz tüm hizmetlerimiz ile, her zaman rakiplerimizin önüne geçmeyi hedefleyen Hyundai Uçar Otomotiv Ailesine katılarak bu ayrıcalıklardan siz de faydalanabilirsiniz.


Yorum Ekle