Ford Oner - Oto Oner Otomotiv Ltd. Sti

2828 Sokak #46, 1. Sanayi Sitesi, Izmir, 35110, Turkey Bu firma 375 defa görüntülenmiştir! Bornova / İzmir
Firma Adı: Ford Oner - Oto Oner Otomotiv Ltd. Sti Telefon Numarası: +90 232-433-9791 Faks Numarası: +90 232-433-9791 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: fordoner.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

to Öner Otomotiv Ltd, Ford Otosan Ford Cargo yedek parça ve Ford Transit yedek parça sektöründe 55 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Firmamız ayrıca Ford Company tarafından yıllardır ödüllendirilen Türkiye’deki lider toptancıdır.

Şirketimiz aynı zamanda Ford Company tarafından uzun yıllardır ödüllendirilen Türkiye'nin lider toptan bayisidir .

Ford yedek parça ve Ford servis parçaları piyasasında, kalite, hızlı servis ve tecrübemizle birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Kendimizi Ford yedek parça pazarında en iyi olmayı adamış olduğumuz için sizi de müşterilerimiz arasında görmek bize mutluluk verir. Yüksek stok seviyemiz ve piyasadaki en düşük fiyatlarımızla size en iyi deneyimi vermeye hazırız. En iyi fiyat garantisi ile!

Ford yedek parça ihtiyaçlarınızla ilgili olarak bize her zaman soru ve istek gönderebilirsiniz. Ayrıca Volvo, Mercedes, Mazda, Deutz gibi diğer markalara ait yedek parça istekleri de gönderebilirsiniz.Yorum Ekle