Miraç Otomotiv Özel Tamir Ve Bakım Servisi

Fatih Mah. (Karatay San. ) Bozyazı Sk. No:15 Bu firma 308 defa görüntülenmiştir! Selçuklu / Konya
Firma Adı: Miraç Otomotiv Özel Tamir Ve Bakım Servisi Telefon Numarası: 05326858814 GSM Numarası: 05326858814 E-Posta Adresi: bilgi@konyamiracotomotiv.com İnternet Adresi: www.konyamiracotomotiv.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

2010 Yılında Oto Tamir Ve Bakım Sektöründe Ülkemize Katkı Sunmak Amacıyla Konya’da Kurulmuş Firma, Kuruluşundan Beri Pofesyonellik, Yaratıcılık, Dürüstlük Özellikleriyle İstikrarlı Bir Büyüme Göstererek Oto Tamir Ve Bakım Dünyasında Saygın Bir Yer Edinmiştir.

2018 Yılında Yenilenen Yüzüyle Sektördeki Gelişmeleri Ve Pazardaki Yeni Talepleri Yakından Takip Eden Firma, Güçlü İdari Ve Mali Birikimi İle Sektörde Öncü Firmalardan Biri Olmayı Sürdürmektedir. Firmamız Kurulduğundan İtibaren Türkiye’nin Her Bölgesinde; Öncü Ve Örnek Nitelikte, Kaliteli, Yenilikçi Birçok İşe İmzasını Atmıştır.

Üstlendiği İşleri Zamanında Ve Beklenen Kalite Seviyelerinin Üzerinde Tamamlayarak Sektöründe Ciddi Bir Saygınlığa Ulaşmış Olan Oto Tamir Ve Bakım Sektöründe Bugünkü Konumuna Gelmesinde, Personelinin Deneyim Ve Profesyonelliği İle Başarısı Etkili Olmuştur.

MİRAÇ OTOMOTİV Ailesi Tüm Piyasada Kendini Kanıtlamıştır.

Saygılarımızla,

Firma YETKİLİSİ
TURGAY ALTUNAYYorum Ekle