Bodrum Havalimanı Araç Kiralama

Yokuşbaşı Mahallesi Eminanter Bulvarı 49 / B Bu firma 569 defa görüntülenmiştir! Bodrum / Muğla
Firma Adı: Bodrum Havalimanı Araç Kiralama Telefon Numarası: +90 532 670 89 48 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: bodrumairportrentacars.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

My Rent A Car için kalite, müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamaktır. İlkemiz, hizmette kaliteyi ekip çalışmasıyla daim kılmak ve en çağdaş seviyeye çıkarmaktır. Profesyonel işleyişe sahip bir firma ile çalışmak, kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır.

HEDEFİMİZ
Bir bodrum yerel markası olarak, sektörde seçkin ve güvenilir firmalar arasında yerimizi korumaktır.

Kiraladığınız araçlarımızda düşünmeniz gereken tek şey onları keyifle kullanmak olacaktır… Araç Kiralamaya Dair Her Şey “ sloganı ile yola çıkmıştır. Araç filomuzda, ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar, ihtiyacınız olan tüm araçları bulabilirsiniz.

MİSYONUMUZ
Otomotiv sektöründe tüketicinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda rekabetçi yenilikçi ve kaliteli çözümler üretmektir.
Tüm eylemlerimizde herkese örnek olmak, dayanışma ve dürüstlük esastır.Başarmak için katılımcı yönetim anlayışı ve takım çalışması esastır. Kalite ve verimliliğimizin temeli çalışanlarımızdır.En iyi bildiğimiz işe bağlı kalarak tecrübelerimizi yeni ve özgün fikirlerle zenginleştirerek yolumuza devam edeceğiz.Yorum Ekle