Tox Media

Ramazan Paşa Mahallesi Münir Özkul Sokak (1913) No:33 Kat:2 Daire: 2, 09100 Efeler Aydın Bu firma 142 defa görüntülenmiştir! Efeler / Aydın
Firma Adı: Tox Media Telefon Numarası: 05541468209 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: www.toxmedia.net
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

TOX Media, firma ve kuruluşların her türlü reklam ihtiyaçlarını profesyonel olarak yürüten yenilikçi reklam ajansıdır. Firmamız her projede yenilikçi olmayı ve yeni fikirler üretmeyi hedefler. Müşteri odaklı çalışarak uzmanı olduğu reklamcılığın her alanında sayısız projeler yürütür. Başka bir aracıya ihtiyaç duymadan tüm reklam çalışmalarınızı tek bir ajans üzerinden yürüterek, hem zaman hemde bütçe tasarrufu sağlarsınız.

SEO çalışmalarından web sitesi hazırlamaya, grafik tasarımdan dijital pazarlamaya, açık hava reklamlarından televizyon reklamlarına kadar birçok alanda firmaların yıllık reklam medya planlarını yaparak hizmet vermektedir.


TOX Media ailesi olarak en büyük hedefimiz, çalıştığımız markalara zafere ulaşma yolu boyunca öncülük etmektir.. Bu hedef doğrultusunda çalışıyor, müşterilerimizi dinliyor, anlıyor ve sorunlarına kalıcı çözümler sunuyoruz.


Neden Biz?
- Yenilikçi Yaklaşım: Planlı hedeflerimizle, uzman olduğumuz konularda devamlı çalışmaktan keyif alan bir ekip olduğumuz için daima yenilikleri takip ediyor ve sizlere en güncel fikirleri sunuyoruz.
- Kaliteli Hizmet: Müşteri memnuniyetimiz ve müşterilerden aldığımız dönüşlerin yanı sıra yürütmüş olduğumuz projelerdeki başarılı sonuçlarımız sayesinde adından sıkça bahsettiren firma halini aldık. Amacımız en doğru işlemi en hızlı ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmektir.
- Tecrübeli Ekip: Eğitimli ve tecrübeli kadromuz sayesinde hizmet verdiğimiz tüm alanlarda planlı ve programlı çalışıyoruz. Bu sayede hem istenilen sonuca daha çabuk ulaşıyor hem de hataya yer vermeden çalışıyoruz.
- İşlem Sonrası Destek: TOX Media ailesi olarak sadece iş sürecimiz boyunca değil sonrasında da ihtiyacınız doğrultusunda destek veriyor tüm sorun ve problemlerde sizinle birlikte çalışma yürütüyoruz.


Yorum Ekle