Koozmo Ajans

1. Murat Mahallesi, Zübeyde Hanım Cd. Büyükkara Apartmanı K: 1 D:1 No: 38 22030 Edirne Merkez 22030 Merkez / Edirne Türkiye Bu firma 338 defa görüntülenmiştir! Merkez / Edirne
Firma Adı: Koozmo Ajans Telefon Numarası: 05321718698 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.koozmo.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Koozmo Reklam Ajansı
Reklam ajansı, firmalara özgü olarak geliştirdiği reklam teknikleri ürün, hizmet pazarlama stratejisinin doğru bir şekilde kurulması konusunda hizmet verir. Reklam denildiğinde başta televizyon ve radyo gibi unsurlar gelse de günümüzde bu işleyiş oldukça değişmiştir.
Günümüzde reklam unsurları giderek farklılaşmaktadır. Televizyon ve radyo reklamcılığının klasikleri yerine artık internet ile adapte olan reklamlar yaygınlaşmaya başlamıştır. Buna göre günümüzde kullanılabilecek olan reklam çeşitleri:
• Televizyon
• Radyo
• Açık hava reklamcılığı
• İnternet reklamcılığı
• Baskılı reklam alanları
• Video Reklam
• Google Seo
• Web Tasarım
• Sosyal Medya
Koozmo ajans olarak sektörünüze göre reklamcılık modelini belirler, sizlere en uygun reklam türünü sunarız. Ekonomik, hesaplı bir şekilde oluşturulan reklamlar yüz binlerce kişinin karşısında gösterime sunulur.
En İyi Reklam Gösterimi Nasıl Yapılır?
Reklam ajansı, kurumsal bir yapıda hizmet veren bir şirkettir. Ajans bir reklam vermeden ve hazırlığına başlamadan önce bir takım veriler toplar. Ajansımız tarafından reklam faaliyetleri için veri toplama süreci en iyi reklam gösterimi için gereken optimizasyon ayarlamalarında yol gösterici niteliğindedir.
• Öncelikle reklam yayınlanacak olan sektör ile ilgili bilgi toplanır. Giyim, gıda, otomotiv vb. sektörlere ait veriler toplanır.
• Veriler toplanırken hedef müşteri kitlesi tespit edilir.
• Müşteri kitlesinin hoşlandığı sektöre özel konu ve alanlar tespit edilir.
• Reklam metni yine müşterinin ilgisi çekebilecek şekilde hazırlanır.
• Reklamlarda kullanılacak renklere kadar her türlü detay müşteri kitlesine uygun olarak seçilir ve hazırlanır.
Tüm bu işlemlerde reklamcılık modelinin nasıl işleyeceğine dair bir rapor hazırlanır. Bu raporda adım adım yapılacaklar ve ulaşılması beklenen kişi sayısı yazılır. Her şey somut bir şekilde ortaya çıktığında işveren ile temasa geçilerek bilgisine onayına sunulur.
Reklamcılık faaliyetleri çerçevesinde çocuklar, kadınlar ve erkeklerin her birisinin farklı metin, renk ve detaylardan hoşlandığı öncelikli konu olarak bilinir. Bununla birlikte yapılan çalışmalar kapsamında elde edilen en önemli bulgular derlenir ve rapora eklenir. Bu şekilde en iyi reklam gösterimi nasıl yapılır sorusuna cevap niteliğinde bir rapor oluşturulur. Böylelikle henüz ilk adımda başarı yakalanmaya çalışılır.
Reklam Ajansı İle Neden Çalışmalıyım?
Büyük şirketler kendi bünyesinde oluşturdukları birim ile reklamcılık faaliyetlerini yönetmektedir. Ancak dışarıdan sadece reklamcılık ile ilgilenen şirketler ile çalışmak her zaman daha fazla fayda görülmesini sağlar. Reklam ajansı ile çalışmak için pek çok neden bulunur. Özellikle günümüzde her şeyin reklam ile oluştuğunu kulaktan dolma bilgilerin yerini ulaşılabilir reklamcılık modelinin aldığı düşünüldüğünde bir reklam yürütme işleri yapan ajansı ile çalışmanın önemi daha fazla ortaya çıkmaktadır. Buna göre reklam ajansı ile neden çalışmalıyım diye düşünüyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz.
• Reklamcılık faaliyetleri günümüzde son derece önemlidir. İnsanlara ulaşmanın çok farklı yolların tamamı reklamlar ile sağlanır.
• Reklamlar ile ürün, hizmet ve firmanızın ismini insanlara tanıtabilirsiniz. Reklam ajansı ise sizi daha fazla insana daha az maliyet ile ulaştırır.
• Maliyet ve analiz çalışmalarının teknik veriler eşliğinde yapılması ile başarılı reklamcılık sağlanır.
Reklam ajansı ile birlikte çalışmak bilimsel veriler eşliğinde çalışmakla eş değerdir. Ajanslar sadece reklam öncesinde değil aynı zamanda reklam anında ve sonrasında da veriler elde ederler. Bu veriler eşliğinde reklama yön vermeye başlarlar.
Şirketiniz için reklam faaliyetleri yapmak ve gerçekleştirmek istiyorsanız eğer Koozmo Ajans olarak bizimle çalışabilirsiniz. Firmamız; afiş & poster, ajanda, broşür, katalog, takvim ve zarf gibi alanlar gibi daha çok farklı alanlarda reklamcılık faaliyetlerini yürütmektedir. Sizlerde ajansımıza müracaat ederek en iyi reklamcılık konusunda fikir alabilir, size özel fırsatları oluşturmamızı sağlayabilirsiniz.


Yorum Ekle