Fevreka Reklam Danışmanlık Ve Tic. Ltd. Şti.

Caferağa Mah. Mühürdarbağı Sok. Birlik Ap. No:16 / 4 Bu firma 156 defa görüntülenmiştir! Kadıköy / İstanbul
Firma Adı: Fevreka Reklam Danışmanlık Ve Tic. Ltd. Şti. Telefon Numarası: 05384900281 GSM Numarası: 0 538 490 0281 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.fevreka.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

FEVKALADE İŞLERİN
FEVKALADE REKLAM AJANSI

FEVREKA!

Fevreka Reklam Ajansı; özgün, yenilikçi, kreatif ve işlevsel yaklaşımlar ile hizmet sunduğu markaları hem dijital hem geleneksel medyada öne çıkaran işler üretiyor. Tam kapsamlı bir sosyal medya ajansı olarak faaliyet gösterirken 360 derece iletişimi benimseyen anlayışıyla, aynı zamanda bir video içerik ajansı olarak da başarılı ve özgün çalışmalara hayat veriyor.

Kurumsal video çekimleri ile markaları en doğru ve etkili şekilde tanıtırken, çok sayıda markanın Youtube ajansı olarak; kanalların büyümesini, takipçi ve izleyici sayısının organik olarak artmasını sağlıyor.

10 yılı aşkın süredir ulusal ve global birçok büyük markayla çalışan Fevreka Reklam Ajansı; yaratıcılığın gücüne inanan ve hedef kitleyi doğru okuyan stratejiler geliştirerek, dijital dünyanın sürekli değişen dinamiklerine hemen adapte oluyor, proaktif yapısıyla gündemi ve trendleri yakalayan hızlı çözümler üretiyor.

Tecrübenin ve gençliğin en efektif şekilde buluştuğu yetenekli ekibiyle; büyük veya küçük ölçekli her işletmenin; sosyal medya ajansı, video içerik ajansı, YouTube ajansı, kurumsal video ve diğer tüm iletişim ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve işlevsel hizmetler sunuyor.

Bu başarılı ve yaratıcı reklam ajansıyla tanışmak ve hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.fevreka.com


Yorum Ekle