Maxiplus Reklam

Fevzi Çakmak Mahallesi 10531. Sokak No:6 Bu firma 506 defa görüntülenmiştir! Karatay / Konya
Firma Adı: Maxiplus Reklam Telefon Numarası: 05387689880 GSM Numarası: 05387689880 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.maxiplusreklam.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

FİRMAMIZ; Konya da tabela reklam ve kutu harf üretim alanında faaliyet göstermektedir.

2019 yılında Mehmet AY tarafından kurulan firmamız üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Misyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kutu harf üretim hizmetiyle geniş kitlelere erişen ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize kutu harf üretim hizmetini kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


Yorum Ekle