Kutuharftasarla. Com

Denizköşkler Mah. Nebahat Sok. No:8 / A Bu firma 479 defa görüntülenmiştir! Önce İl Seçiniz / Lütfen Seçiniz
Firma Adı: Kutuharftasarla. Com Telefon Numarası: 02126353649 E-Posta Adresi: [email protected]
Mail Gönder


Firma Hakkında

Kutuharftasarla.com WESA REKLAM MİMARİ LED TEKNOLOJİLERİ İTH. İHR. SAN. TİC. A.Ş’nin kutu harf üretim markasıdır.

Her sektör de olduğu gibi reklam sektörüde yeniliğe ihtiyaç duymaktadır. Wesa reklam A.Ş yeniliklere öncü olmuş ve birçok yeniliği de Reklam sektörüne kazandırmıştır. Wesa reklam A.Ş bünyesinde bulunan iç mimar, Yazılım ekibi ile teknolojiyi ve tüm yenilikleri yakından takip etmekte ve sektörümüze kazandırmak için azami gayret sarf etmektedir.

Yüzlerce kullanıcı tarafından tercih edilen kutuharftasarla.com sistemini kullanarak ülkemizde ve yurt dışında bulunan firmalar ve kuruluşlar kendi tabelalarını ekran üzerinde online olarak tasarlamaktadırlar.

Sektördeki birçok firma maliyetleri azaltmak için çeşitli senaryolar üzerinde çalışmaktadır. Kutuharftasarla.com sistemi ise teknolojinin birçok versiyonunu bir araya getirerek daha az maliyet ile yüksek kaliteli ürün tasarlanıp üretilmesi için hazırlanmış bir yazılım sistemidir.

Wesa reklam A.Ş. bu sistemin en verimli şekilde siz kullanıcıların hizmetinize sunmaktadır. Bu sistemin güncel kalması ve en ileri argumanlar ile desteklenmesi için ARGE çalışmalarına ara vermeden hızla devam etmektedir.

Tabela ve reklam sekteründe anlık fiyat almak çok zordur, online bir yazılım olan Kutuharftasarla.com sistemi ile anında fiyat ile reklam sektöründe öncü ve yenilikçi yaklaşım yeni bir soluk katarak haklı bir yer edinmiştir. kutuharftasarla.com yazılım sistemi kullanımı en kolay ve basit bir tasarımla herhangi bir ismi veya markayı KROM, ALUMİNYUM, STRAFOR ve PLEKSİ GLASS malzeme ile tasarlamanıza ve anında ekranda ışıklı veya ışıksız gündüz veya gece görüntüsü ile görmenizi sağlar.

İnternetin olduğu her yerde mobil (cep telefonu) tablet veya bilgisayar yardımı ile birkaç dakikada istediği bir markayı, ismi tabela halinde ister IŞIKLI ister ise IŞIKSIZ son halini ekranda görebilir anlık fiyat alabilirsiniz. Elinizdeki resim, logo veya zemin resmini whatsapp ya da mail ile bize göndererek ayrıntılı fiyat teklifini isteyebilirsiniz.

Müşteri temsilciniz ve ürün destek personelimiz ile siparişinizin hangi aşamada olduğunu anlık öğrenebilirsiniz. Ürünlerimizi istediğiniz adrese kapıya teslim ücretsiz olarak göndermekteyiz.

Kendi yerimizde, yazılım ve üretim ekibimizin kontrolünde teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak kendi ithalatımız %100 Kore marka olan orijinal samsung modül ledler, şerit ledler ve harflerin kullanılacağı alana göre iç ve dış mekan (power supply) led trafolarıyla birlikte aydınlatmasını yaparak üretmekteyiz.

Kutu harf tabela üretiminde maliyetlari en aza indirmek için makina parkurumuzu ileri teknoloji ile yeniledik.

Kendi üretimimiz olan %100 yerli CNC ROUTER ve LAZER ROUTERLAR'ımız ile kutu harf bükme makina grubu, Punto kaynak makineleri parkurumuzda ürünlerimizin her aşamasında kalite kontrolü yapılarak yurtiçi ve yurtdışı kullanıcılarımıza göndermekteyiz.

Üretim aşamasının her noktasında son teknoloji makina parkurumuz ile daha hızlı üretim ve ASLA kaliteden taviz vermeden hizmetlerimiz devam etmektedir.

"WESA REKLAM MİMARİ LED TEKNOLOJİLERİ İTH. İHR. SAN. TİC. A.Ş"


Yorum Ekle