Av Böcek İlaçlama

Karaca Ahmet Mahallesi 38020 Nolu Sokak No:36 Şehitkamil / Gaziantep Bu firma 722 defa görüntülenmiştir! Şehitkamil / Gaziantep
Firma Adı: Av Böcek İlaçlama Telefon Numarası: 0 507 684 71 27 GSM Numarası: 0 507 684 71 27 Faks Numarası: 0 507 684 71 27 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.avbocekilaclama.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Gaziantep Böcek İlaçlama

Gaziantep böcek ilaçlama sektöründe 2000 yılından beri profesyonel olarak hizmet veren Av Böcek İlaçlama, insan sağlığına verdiği büyük önemin göstergesi olarak her zaman profesyonel olarak hizmet vermekten yanadır. Gaziantep böcek ilaçlama firmaları içerisinde kendisine iyi bir kariyer elde eden firmamız, verdiği insan sağlığı odaklı hizmetlerinin daha mutlaka düzenli bir şekilde ilaçlanması gerekmektedir.

Böcek ilaçlama, uzman ekipler tarafından yapılması gereken bir hizmettir. Böcekler, haşereler ve ilaçlar hakkında yeterli bilgiye sahip olmayanlar tarafından ilaçlama kesinlikle yapılamaz. Gaziantep ilaçlama firmaları bu konuda duyarlı olmalı ve insan sağlığını tehlikeye sokacak bilinçsiz ilaçlamadan kaçınmalıdır. Firmamız bütün böcek ve haşere ilaçlama ilaçlarında sağlığa zararsız ilaçlar kullanmaktadır. İlaçlama öncesi ve sonrasında firmamız tarafından gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Gaziantep Böcek İlaçlama Firmaları

Uzun yıllardan beri hem Gaziantep geneli hem de çevre illerde böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmetin yanı sıra en uygun fiyatla böcek ilaçlama yapan firma olarak ta sektörde adından söz ettirmiştir. Gaziantep böcek ilaçlama firmaları içerisinde en iyi firma olarak kullandığımız ilaçlar kendi dallarında etkili ve kesin çözüm sunmaktadır. Böcek ilaçlama adı altında korsan olarak ilaçlama yapan firmalara itibar etmeyiniz. Bu şekilde hizmet veren firmalar çözümden çok zarar vermektedirler.

Böcek ve buna benzer haşereler genellikle hem sağlığı tahdit edici hem de yaşam standardını düşüren varlıklardır. Bulundukları yerlerde hastalık saçarak hayatı olumsuz etkileyebilirler. Bulunduğunuz yaşam alanlarınızda bu tür böcek ve haşere ile mücadele ile mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Gaziantep Böcek İlaçlama Fiyatları

Gaziantep Böcek ilaçlama sektöründe adından söz ettiren firmamız böcek ilaçlama fiyatları konusunda da hizmetlerini aksatmadan en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Gaziantep böcek ilaçlama fiyatları her geçen gün artan ekonomik durumlara ayak uydurmak zorunda kalsa da biz Gaziantep Böcek İlaçlama firması olarak fiyatları müşteri-firma arasında herhangi bir zora sokacak durumdan kaçınmak adına iki tarafı da düşünerek ayarlamaktayız. Haşere ilaçlama konusunda deneyimli şirketlerin bulunması tabi ki çok önemli ancak yapılan hizmet gayesine ulaşırken ağır külfetler de getirmemelidir. Uzun yıllardan beri ilaçlama sektöründe hizmet veren firmamız diğer firmalara nazaran en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile başı çekmektedir.
Böcek İlaçlama Sırasında Bilinmesi Gerekenler

Böcek ilaçlama sırasında mutlaka ev, iş yeri veya ilaçlama yapılacak yerler insan veya canlı varlıklardan arındırılır. Haşereler ya da böcekler zamanla insanların kâbusu haline gelebiliyorlar. Bunlardan uzak güvenilir ve hijyenik ortamda yaşamak için mutlaka bu tür zararlılardan çabucak kurtulmak gerekir. Bunun için birçok böcek ilaçlama firmaları kurulmuştur. Bu tür firmalar hem donanımsal olarak daha gelişmiş hem de bilinçli bir şekilde ilaçlama yapmaktadırlar Gaziantep böcek ilaçlama sektöründe de biz bu anlamda sizlere hizmet sunmaktayız.

Böcek ilaçlaması yapılacak yerlerde gıda malzemesinin de bulunmaması gerekir. Yaşamsal alanlarda bizim sağlığımızı etkileyecek hiçbir malzemenin bırakılmaması gerekir. İlaçlama bölgesi ilaçlamaya uygun hale geldikten sonra belirli bir süre kimse tarafından kullanılamaz. Evinizi ilaçlamak için gelen firma yetkililerinden ilaçlama sırasında hangi ilacın kullanılacağını mutlaka öğrenin. İlacın Sağlık Bakanlığı onaylı olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Yaşadığımız yerlerde bulunan ve olmalarından aşırı derecede rahatsız olduğumuz böcekler, haşereler, fareler ve birçok canlı varlıklar gerçekten de yaşamımızı olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Özellikle de yaz aylarında karasinekler, sivrisinekler. Hamam böcekleri ve birçok haşere insanı canından bezdirecek derecede rahatsız edicidirler. Peki, böcek ilaçlama nasıl yapılır? Böcek ilaçlama yapılacak yerin konumuna, ebadına ve yok edilmesi gereken böceklerin özelliğine göre farklı türlerde ilaçlar vardır. Bu ilaçların kullanım alanları farklı yerlerde olabilir. Bunun için doz veya etkili olması gereken özelliklerde ayarlanmaları gereken ilaçlar profesyonel ilaçlama şirketi tarafından uzman kişiler aracılığıyla kullanılır. Özellikle maske ve eldiven kullanılması zorunludur.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlamada birçok yöntem kullanılmaktadır. Bunların belli başlısı, kokulu böcek ilaçlama, kokusuz böcek ilaçlama, jel böcek ilaçlama, sıvı böcek ilaçlama ve dumanla böcek ilaçlama şeklindedir.

Kokulu Böcek İlaçlama

Kokulu böcek ilaçlama genellikle uçabilen zehirli böcekler ve akrepler için etkili olan en etkili ilaçlama yöntemidir. Kokulu ilaçlama yapılmak için ilk önce bulunan ortam her zamanki gibi canlı varlıklardan ve gıda maddelerinden arındırılmalıdır. İlaçlama sonrası kokulu ilaçlama yapılan alan en ez 6-8 saat kapalı kalmalıdır. Geçen süreden sonra bu ortam en az 2-3 saat havalandırılarak o şekilde kullanılmalıdır.

Kokusuz Böcek İlaçlama

Kokusuz böcek ilaçlama yapılacak ortam bütün ilaçlamada olduğu gibi canlı ve insan varlığından, gıda maddelerinden arındırılır. Ama kokulu ilaçlamada olduğu gibi pek etki etmez. Bu ilaçlama yapılan yerin temizlenmesi daha kolaydır Uygulaması da diğer ilaçlamalara göre daha basittir.

Jel Böcek İlaçlama

Bu ilaçlama yöntemi genellikle fındık farelerine ve hamam böceklerine karşı etkilidir. İlaçlama yapılacak yerler genellikle kapı ve pencere altları, baza veya yatak altları gibi yerlerde kullanılır. Uzun süreli etkisini gösteren jel böcek ilaçlama en etkili yöntemlerden birisidir.

Sıvı ve Dumanla Böcek İlaçlama

Sıvı böcek ilaçlama yöntemi en etkili ilaçlamalardan biridir. Bu ilaçlama yöntemi kullanılırken çok dikkatli olunması gerekir. Genellikle bütün haşereler için kullanılır. Sıvı ilaçlama mutlaka profesyonel kişi yada kişiler tarafından yapılmalıdır.

Dumanlı ilaçlama yöntemi ise genellikle açık alanlarda tercih edilen ilaçlama yöntemidir. Özellikle bahçelerde bulunan uçan haşereler için etkilidir.Yorum Ekle