Best Dental İstanbul Ağız Ve Diş Sağlığı

Ataköy 2 - 5 - 6. Mah. Rauf Orbay Cad. No:4 Yalı Ataköy Apart Ofis C Blok A Girişi Kat:3 D:49 34158 Bakırköy / İstanbul Bu firma 463 defa görüntülenmiştir! Bakırköy / İstanbul
Firma Adı: Best Dental İstanbul Ağız Ve Diş Sağlığı Telefon Numarası: +905325700090 GSM Numarası: +905325700090 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: bestdentalistanbul.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

BEST DENTAL İSTANBUL
“smile to the world”
Mutluluk gülümsemeyle başlar!

Best Dental İstanbul Diş Kliğini ailesi misafirperverdir. Personelimiz sizi ve ailenizi her zaman sıcak bir gülümsemeyle karşılıyor, Ağız ve diş sağlığınız için modern diş hekimliğinin tüm hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Best Dental İstanbul Diş Kliğini ailesi olarak hastalarımızın ağız ve diş sağlığı ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler sunuyoruz.

Ekibimiz, hastaların diş bakımındaki en son gelişmelerden yararlanabilmeleri için güncel diş prosedürleri ve teknikleri konusunda üst seviyededir.

Neden Best Dental İstanbul Diş Kliniği?

Deneyimli diş hekimlerinden oluşan güler yüzlü ekibimiz
Yüksek düzeyde profesyonellik ve hastayla uzun vadeli bir güven ilişkisi
Öngörülebilir sonuçlar ve yüksek başarı
Bütünsel diş hekimliği anlayışı, sürdürülebilir tedavi tercihleri
Son teknoloji ekipman ve yüksek kaliteli malzemelerin yardımıyla optimum diş koruması
Her tedavi adımında kapsamlı tavsiye ve bilgi
Estetik, hijyen, işlev ve konfor açısından da en yüksek standartlar
Hastalara konforlu bir ortamda kaliteli diş bakımı hizmetleri
Kaliteli hizmet, uygun fiyat seçenekleri
Etkin alt yapı, ileri teknolojiyle kişiye özel tedavi hizmetleri
Alternatif yaklaşımlar ve bakış açıları
Kendinizi evinizde hissedeceğiniz Best Dental İstanbul Kliniğimizde uzman ve deneyimli, empatik, arkadaş canlısı diş hekimlerimiz; ağız hastalıkları, Allonfour tekniği, periodontoloji, implant, diş cerrahisi, pedodonti, diş kaplama, kanal tedavisi, protez tedavisi, estetik diş hekimliğinden ortodonti tedavisi, diş eti çekilmesi sorunları ve diş beyazlatma işlemlerine kadar ağız ve diş sağlığına ilişkin dair her noktada hasta odaklı hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Kliniğimizdeki profesyonel koordinasyon ekibi, modern teknoloji ile donatılmış Best Dental İstanbul Diş Kliniğimizde etkin bir tedavi hizmeti vaat ediyoruz.

Konsültasyon

Öncelikle tüm hastalarımıza detaylı bir ağız sağlığı analizi yapılır. Diş etleri, dişler, ağız mukozası ve çene fonksiyonu dikkatle incelenir. Dijital, düşük radyasyonlu röntgenler, dişlerinizin ve çenenizin sağlık durumu hakkında eksiksiz bir genel bakış elde etmemizi sağlar. Bir sonraki adımda bulguları ve olası terapötik yaklaşımları sizinle tartışacağız. Alternatif tedaviler mevcutsa bunları ayrıntılı olarak tartışacağız ve tüm sorularınızı cevaplayacağız. Bundan sonraki eylem planı birlikte planlanacaktır.

Tedavi

Tedavide mümkün olan en sonuçları almak için hassas bir hazırlık dönemine önem verilir. Tedavi son teknoloji ekipman ve yüksek kaliteli malzemelerin yardımıyla konforlu kliniğimizde gerçekleştirilir. Tedavi sırasında dilerseniz müzik dinleyebilirsiniz.

Takip planı

Hemen hemen tüm tedaviler için, uzun vadeli başarı için düzenli takip bakımı çok önemlidir. Bireysel, sıkı sıkıya bağlı bir bakım sonrası planıyla, uzun vadede semptomsuz kalmanızı sağlamak istiyoruz. Dilerseniz size randevularınızı düzenli olarak hatırlatacağız.

Profilaksi (Tıbbi tedbirler)

Profilaktik planın bir parçası olarak düzenli (en az yılda bir kez) profesyonel diş temizliğini acilen öneriyoruz. Düzenli profilaksi, hemen hemen tüm tedavilerin kalıcı başarısına katkıda bulunur. Bunu da sizinle detaylı olarak tartışacağız.Yorum Ekle