Kaliteik

Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak, İzçınar Konakları, No:12 / 5 Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul Bu firma 404 defa görüntülenmiştir! Şişli / İstanbul
Firma Adı: Kaliteik Telefon Numarası: 05375224906 GSM Numarası: 05375224906 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: kaliteik.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

BİZ KİMİZ?
İnsan kaynakları sektöründe 2006 yılından bu yana İstanbul’da hizmet veren ve bu hizmeti yeni markası altına taşıyan Kalite İnsan Kaynakları, siz değerli müşterilerimize İŞKUR güvencesiyle portföyündeki yerli ve yabancı 20.000’e yakın güvenilir, tecrübeli ve işinde uzman çalışanı ile hizmet vermektedir.

Güvenin en büyük kalite olduğunu ilke edinerek kurduğumuz şirketimizde sizleri en güvenilir elemanlara ulaştırmak için özveri ve titizlikle çalışmaktayız.

Evinizi, en değerli varlıklarınız çocuklarınızı, anne-babalarınızı ve hastalarınızı bizlere emanet ettiğinizi biliyor ve bu bilinçle sizlere yönlendireceğimiz adaylarımızı yüksek özveri ve titizlikle seçiyoruz.

Profesyonel ekibimizle hem sizlerin hem de ailenizin ihtiyaçları doğrultusunda karşılıklı görüşmelerle sizlere bakıcı adaylarımızı tanıtıyor ve haklarınızı sözleşmelerimizle güvence altına alıyoruz.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER NELERDİR?

Evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz yerli ve yabancı bakıcılık hizmetleri, iş yeriniz için personel, çalışan tedariki konularında sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin tamamını görmek ve detaylı bilgi almak için lütfen HİZMETLERİMİZ sayfamızı inceleyiniz.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, A.B.D., Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere birçok ülkeye hizmet vermekteyiz.

BAKICI VE PERSONEL BULURKEN NELERE DİKKAT EDİYORUZ?

Hasta bakıcı adaylarımızın profesyonel, sertifikalı, hemşire veya doktor olmasına özen gösteriyoruz. Bebek ve çocuk bakıcılarımızın deneyimli referanslı ve mutlaka daha önceden bebek bakımında çalışmış olmasına dikkat ediyoruz.

Yaşlı bakımı sabır ve merhamet gerektiren bir iştir. Yaşlı bakımında çalışacak bakıcı adaylarımızın mutlaka merhametli sabırlı ve ev işleri konusunda yetenekli kişiler olmasına özen gösteriyoruz.

NEDEN BİZ?

Aradığınız eleman 1 gün içinde size sunulur.
3 ay içerisinde sınırsız işçi bulmaya aracılık edilir.
20.000'e yakın kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir.
Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. Pasaport ve oturma izni fotokopileri, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir.
Türk uyruklu personeller ise; kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri, ikametgâhları, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir.
Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretli ve özel servis yapılır. (Ücret bölge bazlı değişmektedir.)
Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı 825 belge numarası ile kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz.
TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.
BİZDEN HABERLER

* Kalite İnsan Kaynakları olarak başka hiçbir firma ile ortak çalışmamız yoktur; özel ve tüzel kişilere Kalite İnsan Kaynakları ile beraber iş yapıyoruz diyen firma ve kuruluşlara itibar etmeyiniz. Önemle duyurulur.

* Şirketimiz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu İstanbul Grup Başkanlığı'nın 04.01.2017 tarih ve 59 sayılı görev emri ile 20.01.2017 tarihinde teftiş edilmiş olup Kalite İnsan Kaynaklarının faaliyetleri başarılı olduğu tespit edilmiştir.

* Şirketimizle ilgili; "Ailenizin Çocuklarınızın ve Sevdiklerinizin Bakımı Bize Emanet" konulu haberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://m.haberler.com/ailenizin-cocuklarinizin-ve-sevdiklerinizin-11814058-haberi/

https://www.dailymotion.com/video/x73qdw4

http://seydisehirhaber.com/haber-bebeginiz-size-ne-anlatmak-istiyor-37294.htmlYorum Ekle