Yusuf Medical

Oruçreis Mahallesi Giyimkent 16. Sokak Giyimkent B159 Blok No:11A Esenler / İstanbul Turkey Bu firma 443 defa görüntülenmiştir! Esenler / İstanbul
Firma Adı: Yusuf Medical Telefon Numarası: 02124380845 GSM Numarası: 0 535 622 08 45 Faks Numarası: 02124380845 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.yusufmedical.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Genç, dinamik ve üretken bir firma yapısına sahip olan Yusuf Medikal, 2 yıllık sektör tecrübesi, 28 yıllık satış ve pazarlama ağı ile sektörün ihtiyaçlarını belirleyerek, pazara kaliteli, güvenli ve ekonomik olarak rekabetçi ürünler sunmayı amaç edinmiş ve bu şekilde ilerler.

Her zaman açık yenilik ve öncü yaklaşımla hizmet vermeyi hedefleyen Joseph Medikal, sektörün ihtiyacı olan medikal malzemeleri Türkiye’de halen yüksek teknoloji ve kaliteyle birleştirerek üretmektedir.

İlk günden itibaren tecrübeli, eğitimli ve yetenekli kadrosu ile genç ve dinamik yönetim anlayışını bir araya getirerek kendi markalı ürünleri ile sektöre en iyi hizmeti vermiş ve başarı ile sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. sağlık sektörünün yükselen yıldızı olun.


Yorum Ekle