Lotus Bodrum Medical Pazarlama

Gümbet Mah. İnceburun Sk. No: 1 / B Bu firma 509 defa görüntülenmiştir! Bodrum / Muğla
Firma Adı: Lotus Bodrum Medical Pazarlama Telefon Numarası: 05303821276 GSM Numarası: [Gizli] E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: lotusbodrummedical.com
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Lotus Bodrum Medical Pazarlama

Bodrum yarımadası öncelikli olmak üzere, sağlık sektöründe bulanan bütün işletmelere medikal malzeme satışı yapmaktadır. Ürün gamında ise yiyecek, içecek ve konaklama sektöründeki işletmelere de temizlik malzemeleri, kağıt grubunda ve ambalaj ürünlerinde tedarik hizmeti vermektedir.

Lotus Bodrum Medical Pazarlama, en seçkin markaların ürünlerini kullanıcılarına çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaştırıyor. Medikal ürünler sektöründe dünya lideri olan yaklaşık yirmiye yakın farklı markanın ürünlerini sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Bu ürünlerin tamamı, markaların kendi garantileri kapsamında sizlere ulaştırılıyor. Böylece markaların sunduğu hak ve olanaklardan faydalanabiliyorsunuz. Kalite ile düşük ücretin buluştuğu ürünler sayesinde bütçenizi zorlamak veya ihtiyaçlarınızın bazılarını ertelemek zorunda kalmıyorsunuz.

Tamamen bütçe dostu bir firma olmamızın yanı sıra sizlere çeşitli ödeme seçenekleri ve kolaylıkları da sunuyoruz.Yorum Ekle