Umut Adak Kurban Kesim Merkezi

Firuzköy, Firuzköy Blv. D:140, 34325 Avcılar / İstanbul Bu firma 388 defa görüntülenmiştir! Avcılar / İstanbul
Firma Adı: Umut Adak Kurban Kesim Merkezi Telefon Numarası: 05355824333 GSM Numarası: 05355824333 E-Posta Adresi: [Gizli] İnternet Adresi: avcilarkurbanlik.com/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Umut Adak ve Kurban olarak, İstanbul Avcılar ilçesinde faaliyet göstermekteyiz. Ahır alanlarımız, ofis alanımız, yemek alanımız, çay bahçemiz bulunmaktadır. Adağınız vekalet ile kesilmekte arzu ederseniz anlaşmalı olduğumuz dini vakıf veya kuran kurslarına bizim tarafımızdan dağıtımı yapılmaktadır.

Umut Adak ve Kurban kestirmiş olduğunuz adaklarınız talep etmeniz halinde biz dağıtımını yaptığımızda Umut Adak ve Kurban anlaşmalı vakıf dernek yada kuran kursları sizleri arayıp adağınızın teslim edildiğini teyit etmekte ve sizlere teşekkürlerini bizzat iletmektedirler.

Eğer adağınızı kendiniz dağıtmak isterseniz Umut Adak ve Kurban adağınızı parçalayıp taşınmaya hazır duruma getirmektedir. İşletmemizin gerek açık gerek kapalı alanları müsait havadar ve rahat olup ayrıca siz değerli müşterilerimiz için açık otoparkımız bulunmaktadır.
Umut Adak ve Kurban ister adak isterseniz Akika kurbanlarınızın kesimini yapmaktadır. Umut Adak ve Kurban Helal Gıda Sertifikasına sahip %100 islami usullere uygun olarak Adak ve Akika kesimlerinizi yapmaktadır.

Avcılar da bulunan Umut Adak ve Kurban yarı kapalı ahırlarında daima Büyükbaş ve Küçükbaş Adaklık sürekli olarak bulunmaktadır. Oldukça geniş ve güvenilir bir referans listesine sahip Umut Adak ve Kurban ulaşım olarak oldukça kolay bir konumda bulunmaktadır. Umut Adak ve Kurban iletişim bilgilerini görmek veya Umut Adak ve Kurban haritasına ulaşmak için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Yorum Ekle