Onay Traktör Yedek Parça

Selvilitepe Mah. Fatih Küçük Sanayi Sitesi 1824. Ada 115. Sk. No: 25 Turgutlu / Manisa Bu firma 637 defa görüntülenmiştir! Turgutlu / Manisa
Firma Adı: Onay Traktör Yedek Parça Telefon Numarası: 05541888753 GSM Numarası: 05541888753 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: www.turgutlulutraktortamircisi.business.site/
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bulunan Fatih Küçük Sanayi Sitesi'nde traktör tamiri ve bakımı alanında faaliyet göstermekteyiz. Onay Traktör Tamir ve Bakım Servisi olarak müşterilerimize her zaman en iyiyi hizmet hedeflemekteyiz.

Traktör tamiri ve bakımı konusunda uzmanız. İşimizi yaparken her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve alanımızda ilk akla gelen isim olmak için çalışmaktayız. Onay Traktör Tamir ve Bakım Servisi olarak Rekabette öncü bir firma olarak kusursuz hizmet anlayışımızla çalışmaktayız.

Başak, New Holland, Hattat, Fiat, Massey Ferguson marka traktörler konusunda tecrübeliyiz. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü çalışmaktayız. Detaylı bilgi almak için bizi 0554 188 87 53 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.


Yorum Ekle