Zontaş Karadeniz Taşımacılık

Susuz Mah. 3792 Cadde Dempa Sanayi Sitesi No:3 Bu firma 425 defa görüntülenmiştir! Yenimahalle / Ankara
Firma Adı: Zontaş Karadeniz Taşımacılık Telefon Numarası: 03122784868 GSM Numarası: 05302784868 Faks Numarası: 03128020097 E-Posta Adresi: [email protected] İnternet Adresi: zontaskaradeniz.com.tr
Web Sitesini Ziyaret Et Mail Gönder


Firma Hakkında

Zontaş Karadeniz Taşımacılık olarak kalite politikamız çerçevesinde 1998 ‘ den bugüne müşterilerine sonsuz ve teknoloji ile gelişen bir hizmet sunma amacındayız.
Zamanın değerini bilen ve bundan yola çıkan firmamızda müşterilerimize kalıcı ve uzun vadeli çözümleri sunmanın görevimizin en önemli parçası olduğunu biliyor, zamanı iyi kullanmamız için sizleri müşterimiz olmanın keyfine varmaya çağırıyoruz.
Zontaş Karadeniz Taşımacılık halen Ankara’dan Zonguldak, Devrek, Çaycuma, Ereğli, Bartın ve Karabük başta olmak üzere Batı Karadeniz bölgesine ve yine bu bölgelerden Ankara ve çevrelerine mal ve eşya taşıma faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Zontaş Karadeniz Taşımacılık halen bölgelerimizde faaliyet gösteren fabrika, resmi kurum ve kuruluşlarına ait firmaların tüm esnaf, tüccar ve benzeri küçük işletmelerin Ankara merkezli olarak tedarik ettiği tüm ticari mal ve eşya ihtiyaçları uzun yıllardır Zontaş Karadeniz Taşımacılık tarafından gerçekleştirilmekte ve Zontaş Karadeniz Taşımacılık, bölgesel ticarette en önemli ulaştırma hizmeti tedarikçisi konumunu korumaktadır.

Günümüz Nakliyat koşullarında Kurumsal Nakliyatın önemi daha da artmakta olup, Zontaş Karadeniz Taşımacılık olarak sizlere nu güveni vermekten mutluluk duyarız.Yorum Ekle